Kağıthane’de “Millet İttifakı” ilk bayramını kutladı

Kağıthane’de “Millet İttifakı” ilk bayramını kutladı

 

24 Haziran erken genel seçimleri için ittifak kuran İYİ Parti, Saadet Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi “İlk Bayramı” coşku içerisinde Kağıthane Merkez alanında birlikte yoğun bir kalabalığın katılımıyla gerçekleştirdiler.  Çadırlar kuruldu, ikramlar hazırlandı ve başkanlardan ilk mesajlar geldi. 

 

İlçe Başkanları ortak mesajda birlik ve beraberlik çağrısında bulunurken, huzurlu ve güvenli bir erken genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimi dilediler. Başkanlar bayram mesajlarının ardından kendi elleriyle örgüt üyelerine ve katılan misafirlerine şeker ve kolonya ikram etti. 

HUZURLU TÜRKİYE

Başkanları gören örgüt üyeleri onlarla ilk bayram fotoğraflarını çektirdikten sonra, hep beraber bayramlaşmayı gerçekleştirdiler. Bayramlaşma sonrası hatıra fotoğrafları çekilirken Kağıthane’nin en güçlü gazetesi İSTANBUL GAZETEM gazetesi üç muhabir ile fotoğraf desteği verdi.

İSTANBUL GAZETEM AİLESİ Millet İttifakı‘nı kuran siyasi partiler ülkenin gidişatına dur diyerek, çağdaş ve huzurlu bir Türkiye için çıktıkları yolda başarılar diler, bayramlarını kutlarız.

Haber İstanbul Gazetem / Kağıthane  – 0535 248 40 23

 

Bir cevap yazın