Kılıçdaroğlu Beşiktaş nerede

Kılıçdaroğlu Beşiktaş nerede
Kılıçdaroğlu Beşiktaş nerede

SÖYLEM FARKLI , EYLEM FARKLI 

KILIÇDAROĞLU ; ” Cumhuriyet tarihinin en derin krizlerinden birinin yaşandığını, umudunu yitirenler dahil işsiz sayısının 6 milyona, yoksul sayısının 17 milyona ulaştığını söyledi. Başbakanın toplantıya katılamamasını da derin kriz olarak ifade eden Kılıçdaroğlu, “Neden katılamıyor, kim engel oluyor. Bu sorunun yanıtını bulmadan demokrasi sözünün d’sini ağzımıza alamayız. Davutoğlu, bir seçimde yüzde 40, ikincisinde yüzde 49 oy aldı. Parlamento’dan güven oyu oldu. Bir sabah kendisini saraya çağırdılar, “Görevi bırakacaksın” dediler. 23 milyon 600 bin oy almış bir siyasi parti başkanına bir kişi görevi bırakacaksın diyor. Onun yanıtı, “Emredersiniz öğleden sonra bırakıyorum” oluyor. Bu demokrasi mi? Hani milli irade nerede? 23 milyon 600 bin oyu çöpe atmaya kimin yetkisi var?” dedi.

BEŞİKTAŞ ; Meclis toplantısı basına kapalı tutulacak .Kimse girmeyecek (BURASI CHP BELEDİYESİ ) 

 

KILIÇDAROĞLU;Medya bölümünde ‘basın hürdür sansür edilemez’ yazıyor. Yeni Anayasa’da ne diyeceksin? Anayasa’da var ama Türkiye’de basın hür mü? Siz kalkıyorsunuz tvleri kapatıp gazetelere el koyuyorsunuz. Gazeteciler doğru haber diye hapse atıyorsunuz. Anayasa’da ‘yargı bağımsızdır’ yazıyor. Ama yargıya talimat veriliyor. Anayasa’nın ilk maddesi, ‘Türkiye devleti bir cumhuriyettir.’ Neyini değiştireceksin? Gurur duyuyoruz.

BEŞİKTAŞ ; Yandaş basına İlan verin. Partilide olsa bizi karalayan basın içeri girmesin ilan vermeyin. (BURASI CHP BELEDİYESİ)

 

KILIÇDAROĞLU;İkinci maddede Atatürk var. Nasıl çıkarırız. Bütün formül onun üstüne kurulu. Neyini değiştireceksin? Ne kadar güçlü olursan ol. Atatürk’ün adını Anayasa’dan çıkaramazsın. Madde üç başkent Ankara, istiklal marşı; nesini değiştireceksin? İlk üç madde hakkında değişiklik önergesi dahi verilemez. Sanıyorlar ki çocuk kandırıyorlar. Bir tek CHP’li mecliste varsa bunlara engel olur.”

BEŞİKTAŞ; Üç fidan anma gününde bando eşliğinde Beşiktaş sokakları şarkılarla eğlenerek yaşandı. ( BURASI BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ)

 

KILIÇDAROĞLU ;  ‘Türkiye devleti bir cumhuriyettir.’ Neyini değiştireceksin? Gurur duyuyoruz.

BEŞİKTAŞ ; Dükkanlar yıkılıyor ,tezgahlar alınıyor,işten atılıyor . O kadar özgür bir ilçe ki Cumhuriyet ile yönetiliyor .Sayın Kılıçdaroğlu sen Beşiktaş nerede biliyor musun? 

Varol KISA 

İSTANBUL GAZETEM

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

İstanbul ilçe mahallelerindeki aboneler….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın