Kılıçdaroğlu Beşiktaş’da bekleniyor!

Kılıçdaroğlu Beşiktaş’da bekleniyor!

  2014 yılından bugüne kadar İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde sular bir türlü durulmadı. Buna karşılık parti disiplin kurulundan da beklediğini bulamayan Beşiktaş esnafı ve ilçe sakinleri artık tek umut olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Beşiktaş ilçesine davet etti. 

BEŞİKTAŞLI NEDEN SAYIN KILIÇDAROĞLU’nu

BEŞİKTAŞ İLÇESİNE DAVET ETTİ?

– Beşiktaş ilçesinde 2014 den beri sular durulmadı. Şikayetler edildi. Parti disiplin Kurulu uyarı cezası verdiğini açıkladı. Günlerden Emlak vergileri günü oldu. Her mahalleden yükselen sesler artık “İstanbul Gazetem” Beşiktaş ofisi muhabirlerini davet ederek dertlerini dile getirmeye kadar vardı.

” İnanılır gibi değil, CHP neden sessiz kalıyor bu yaşadıklarımıza anlamıyoruz. Birileri zorla bizleri partimizden istifa etmemize mi zorluyor?” diyen parti üyelerinin yanı sıra “Adalet yürüyüşü ve Adalet Mitingi yapan sayın Kılıçdaroğlu’nu Beşiktaş ilçesine davet ediyoruz. Yanında Belediye Başkanı ve hiç bir Milletvekili olmadan esnafı ve evlerimiz ziyaret etsin. sayın Kılıçdaroğlu Kurtar bizi ” diyen vatandaş mı dersiniz . Veya CHP Beşiktaş Meclis Üyelerini yine belediye başkanına karşı verdikleri önergeler mi dersiniz.

 

GELECEK HABER : BEŞİKTAŞ’da YENİ GELEN 600 ÜYE KİM?

 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın