Mucizenin yeni adı – Veteriner Hizmeti – Kağıthane Belediyesi

Mucizenin yeni adı – Veteriner Hizmeti – Kağıthane Belediyesi

Dünyada insanların inanılmaz anlarda inanılmaz olaylara mucize eseri derler ya, işte bugün Kağıthane Veteriner Kliniği böyle bir mucizeye imza attı. Teşekkür ederiz. 

 

Sadabat parkı içerisinde onlarca karga toplanmış inanılmaz çığlıkları parkı inletiyordu. Park da dinlenen kişiler sanki bu çok normal bir çığlık gibi oralı olmuyorlardı. Bir ara çığlık seslerinin içinden bir acı başka ses daha çıktı.

Mıyavvv

Evet bir ses Miyavv diyordu. Bu sesle dikkatler toplanan kargalara yöneldi. bir vatandaş kargaları kovaladığında, oyoğun kargaların içerisinde bir yavru kedinin miyavladığı ortaya çıktı. Sakat yavru kediyi kargalar yemeye çalışıyordu.

Acil olarak yetişen mucize ise Kağıthane Belediyesi Veteriner Hizmetleri, yavru kediye acil müdehale edildi. Ve yoğun bakım ünitesine aldılar.

 

 Teşekkürler Kağıthane belediye Veteriner Hizmetleri  

Veteriner İşleri Servisi’nin verdiği hizmetler şunlardır:

  • Sokak hayvanları için hayvan sağlığı rehabilitasyon merkezi oluşturmak,
  • Sokaklarımızda yaşayan başıboş sahipsiz hayvanların uygun yöntemlerle muayene, tedavi, müşahade, aşılama, kısırlaştırma ve sahiplendirme işlemlerini yürütmek ve sonuçlandırmak,
  • Bulaşıcı hayvan hastalıkları ve hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar konusunda halkı ve hayvan sahiplerini aydınlatmak,
  • Adaklık ve kurbanlık hayvan satış ve kesim yerlerinin yapılmasını ve olanların düzenlenmesini sağlamak,
  • Haşere, sinek, sivrisinek, kemiriciler ve omurgasızlar vs. gibi insan sağlığını tehdit edici vektörler ile mücadele programları hazırlamak, çalışmaları takip etmek, gerekli tesis, araç-gereç ve modernizasyonu ve personel eğitimini sağlamak.
  • Veteriner hizmetine 444 23 00 veya 0212 294 20 42 nolu hatlardan ulaşabilirsiniz.
  • (Teşekkür İçin arayabilirsiniz) Böyle güzel hizmet ve insanlara ihtiyacımız var.