Murat Hazinedar Görevi Devretti!

Murat Hazinedar Görevi Devretti!

Beşiktaş belediye Başkanı murat hazinedar görevini devrettiğini Belediye sitesinde duyurdu!

 

Beşiktaş Belediyesi, kardeş belediye protokolü ile iş birliği yaptığı Almanya’nın Herne Belediyesi’ni Beşiktaş’ta ağırlıyor. İki belediye arasında gerçekleştirilen “Belediye Başkanları Değişim Programı” kapsamında Başkan Hazinedar, makam koltuğunu 1 gün süre ile Herne Belediye Başkanı Dr. Frank Dudda’ya devretti. Böylelikle Beşiktaş kent yönetimi bir gün boyunca Herne Belediye Başkanı Dr. Frank Dudda tarafından yürütülecek.

Almanya’nın Herne şehrinden kalabalık bir heyet “Belediye Başkanları Değişim Programı” kapsamında Beşiktaş Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Hazinedar, mevkidaşı Dr. Frank Dudda ve beraberindeki heyeti Beşiktaş Belediye Binası önünde gerçekleştirilen törenle karşıladı.

“Beşiktaş ile Herne arasında empati köprüsü kurduk”

Saygı duruşu ve milli marşların okunması ardından başkanlar konuşma yaptı. Başkan Hazinedar konuşmasında, “Belediye Başkanları Değişim Programı kapsamında kardeş şehrimiz Herne’nin Belediye Başkanı Dr. Frank Dudda’yı ve beraberindeki heyeti belediyemizde karşıladık. Dünyada ilk kez uygulanan program ile Herne ve Beşiktaş arasında bir empati köprüsü kurmuş bulunuyoruz” dedi.

Tören sonrası başkanlık makamına geçildi. Başkan Hazinedar burada Başkan Dudda’ya şehrin anahtarını teslim ederek görevini devretti. Hazinedar, “Sevgili mevkidaşım Dr. Frank Dudda’ya Beşiktaş Belediye Başkanlığı görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Beşiktaş İle Herne Arasında Belediye Başkanları Değişim Programı…

Beşiktaş ile Herne arasındaki kardeşlik ilişkilerini geliştirmek ve karşılıklı güven temelinde iş birliği sağlamak üzere gerçekleştirilen “Belediye Başkanları Değişim Programı” ile iki belediye arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve empati anlayışıyla ortak projelerin yürütülmesi hedefleniyor. Kardeş şehir protokolü çerçevesinde gerçekleştirilen “Belediye Başkanları Değişim Programı” iki kentin vatandaşları arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi açısından da önemli bir adım olacak.

Başkan Dr. Frank Dudda, devir teslim töreni ardından Levent Çarşı’da esnafı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Dudda, program kapsamında; 3 Şubat Cuma günü, Beşiktaş esnafını ziyaret edecek, meclis toplantısına katılacak ve ruhsat töreninde vatandaşlara ruhsatlarını teslim edecek. Kaynak : Beşiktaş Belediyesi resmi sitesi

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın