Nur Yerlitaş skandala imza attı

‘’ŞEHİTLER MEHİTLER AMAN YETER’’

 

Bir ara Instagram’dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Konuşma sonrasında ünlü modacı, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullandı.

Nur Yerlitaş’tan şehitlerimizle ilgili skandal sözlerden sonra yeni açıklama!
Nur Yerlitaş’ın şehitlerimizle ilgili “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” skandal sözleri sosyal medyada büyük bir tepki toplamıştı. Bu sarf ettiği sözlerin ardından gündemde yer alan ve sosyal medyayı birbirine katan Nur Yerlitaş’tan yeni açıklamalar geldi.
Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum günü etkinliğine katıldı. Katıldığı doğum günü etkinliğindeki geceden görüntüleri sosyal medya aracılığıyla paylaşan Nur Yerlitaş, şehitlerimiz ile ilgili kullandığı skandal sözlerle büyük tepki topladı.
 
Instagram’dan canlı yayın gerçekleştiren Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyordu. Konuşma sonrasında ünlü modacı, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” şeklinde skandal ifadelere yer verdi.
 
Ünlü modacının bu görüntülerine takipçileri tarafından sert bir şekilde tepki geldi. Nur Yerlitaş’a sarf ettiği bu sözlerinin ardından takipçileri, “Size yakışmadı yazık”, “Ekran önünde sevimli görünen yüzünüz göstermelikmiş” , “Onlar olmasa siz o masada oturabilir miydiniz?” ve “Siz ve söyleminiz çok çirkindi esefle kınıyorum sizi” gibi yorumlarda bulundu.
 
Modacı Nur Yerlitaş, arkadaşının doğum günü partisinde Instagram üzerinden canlı yayındaki konuşması esnasında kullandığı ifadeler nedeniyle meydana gelen bu tepkilerin ardından basın açıklaması gerçekleştirdi.

HABER     / İSTANBUL GAZETEM 

 

Bir cevap yazın