Olay , Muhtar , İstanbul Gazetem ‘e konuştu

Olay , Muhtar , İstanbul Gazetem ‘e konuştu

 İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her ilçede olduğu gibi Sarıyer ilçesinde de en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her ilçede birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

 Sarıyer belediyesi Haziran Ayı ikinci birleşiminde olay isim hiç şüphesiz FSM Muhtarı Osman Karaçam oldu. Karaçam halkın güvendiği gazete olan “İstanbul Gazetem” e konuştu. 

  FSM riskli alan konusunu bırakan  Kantar ‘ı gündeme taşımak isteyen AKP gurubuna seslenerek ” Şeker dağıtmakla olmuyor” dedi.

Sarıyer Belediye Meclis Toplantısında sürekli imar ve islah planlarına ret oyu veren AKP gurubu, Belediye toplantısı ikinci birleşiminde FSM gündeme bir türlü gelemedi. Sürekli KATAR’ı konuşan AKP gurubuna tepki izleyiciler arasında yer alan FSM Muhtarı Osman Karaçam’dan geldi. Toplantı sonrası İstanbul Gazetem Muhabiri Varol Kısa’ya konuşan Karaçam ” Mahallemizle ilgili İmar ve Islah planları çalışmaları için mahalleliden imzalar alındı. Belediye Meclis Gündemine taşındı. Fakat sürekli AKP gurubu bu konuyu sümen altı yapmak istedi. amaçları ise bizlerin itiraz süresinin bitmesine az bir gün kaldığını çok iyi biliyorlar. Mahallelerde seçim zamanı oy istemek için şeker dağıtanlar şimdi Mahallenin derdini dinlemiyor. AKP Gurup başkanının sürekli gereksiz bahaneler üretmesi tüm mahalle sakinlerinin tepkisini çekmiştir. 16 Nisan geçti unuttular fakat unutmasınlar ki yerel seçimler çok yakında ve bizde bu bahane üretenleri mahalle sakinleri olarak asla unutmayız. Seçim bitti mahalleye bir daha uğramayız diye düşünen önce gurup başkanına ve sonra tüm akp li meclis üyelerine sesleniyorum. Ya mahallemizin sorunu için birlikte çalışırlar yada ilk gelecek yerel seçimlerde biz FSM olarak gerekeni çok iyi yapacağız. İnsanların haklarını korumak zorundalar, mahalleye gelip oy isteyenler şimdi görevini yapmalıdır. Mahalle sorununu çözmedikleri sürece oy yok. Bizim sayemizde meclis üyesi ve gurup başkanı olanlar çabuk unutmuş.” dedi .

 

SIRADAKİ HABER ; KANUN TANIMAZ SARIYER AKP GURUBU  

 

 

VAROL KISA / İstanbul Gazetem / Sarıyer

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın