Orhan Kavalcı “Mercek”

Mercek

Sınırlarımız tam bir şeytan üçgenine döndü. Bir yanda PKK-YPG-PYD diğer taraftan Esed- Hizbullah ve son olarak İran – ABD güçleri; Fırat Kalkanı Harekatını bitirip Fırat’ın güneyinde terör koridorunu hayata geçirmek istemektedir. Terör örgütlerini yıllardır destekleyen Avrupa ülkeleri ve Amerika; Türkiye’yi içeriden bölemeyeceklerini anlayınca orta doğu bataklığına sokup savaşın içine çekmeye çalışmaktadırlar.
Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın akıllı politikaları sayesinde bu tuzağa düşmemekle birlikte içeride ve dışarıda sağlam bir duruş  sergilemişlerdir.

Sayın Avrupa Parlemantosu yıllarca PKK,DHKP-C gibi terör örgütlerine üye teröristleri barındırarak hainliklerini zaten ispatlamışlardır. Biz otuz yılı aşkın PKK terörüyle mücadele ederken yaptığımız mücadeleye “ orantısız güç” demek sizin destek verdiğiniz terör örgütünün ülkemizi bölme çabalarının sonuçsuz kaldığını bilme endişeniz sizlere korku vermekte ve endişe içerisinde beklemektesiniz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan her konuşmasında Avrupa’nın iki yüzlülüğünü göz ününe sermektedir. Son zamanlarda Şangay beşlisinden bahseden ve gerekirse oraya gireceğimizden bahseden Erdoğan Avrupa Birliği’ne rest çekmiştir. Avrupa Parlamentosu aldığı son kararla görüşmeleri durdurma kararı almayı düşünmüştür. Bu düşünce dahi Ap’nin terör yandaşlığının ifadesi olmakla beraber Türkiye’miz için hiç bir zaman hayırlı bir karara imza atmayacaklarının net göstergesi olmuştur. Ben Türkiye vatandaşı olarak AP ve AB ‘nin düşüncelerine aldıkları kararlarına Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın tabiriyle siz
kimsiniz ve sizlerin düşüncelerinin hiç bir değeri olmadığını belirtmek isterim.
İstanbul Gazetem sayfalarında devam edecek köşe yazılarımda sizlere bu konular hakkında çok daha detaylı bilgiler aktaracağım. İlk yazımda düşünce
ve kişilik olarak beni tanımanızı istedim. Orhan Kavalcı olarak birlik beraberlik içerisinde ülkemize sahip çıkmamızı bizleri bölmek isteyen Avrupa ve Amerika’ya karşı mücadele vermemiz gerektiğini canı gönülden belirtmek isterim.

Bana zaman ayırdığınız için teşekkür eder sağlıklı mutlu bir ömür dilerim.

ORHAN KAVALCI / İSTANBUL GAZETEM 

       İSTANBUL GAZETEM  “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.