Özlem Selanik ve Bircan Yıldırım’dan yardım eli

Özlem Selanik ve Bircan Yıldırım’dan yardım eli

 

Devlet işleri gerçekten çok zor ve yoğundur. Bazen herşeyi devletden beklemeden, halkında kendi kendisine yardım etmesi manevi duyguları öne çıkartması ve milli duygular ile vatanına milletine sahip çıkması gerekir.

İşte bu bilinçle iki değerli insan ; eski mankenlerden Özlem Selanik ve Ekonomist Bircan Yıldırım taşın altına ellerini koydular.

Sosyal medyada yayın yapan iki Atatürk sevdalısı kadınlar  elele verip doğudaki okullarda çocuklarımıza yardım eli uzatıyorlar. Maddi olumsuzluklar nedeniyle,doğudaki köy okullarındaki çocukların kırtasiye ihtiyaçlarını valilikten onaylı ve köy okullarındaki müdürlerle iletişime geçip toplumsal farkındalık yaratıp çocuklarımızın hayallerine,minik kalplerine sevgiyle yola çıkan bu kadınlar sosyal medyanın gücüne inanarak yol alıyorlar.

Para asla söz konusu olmadan kırtasiye listelerini paylaşıp direkt okullara kargo yolu ile teslimat yapılarak onlarca küçük yüreklere mutluluk saçıyorlar.   Onlara destek vermek isteyen dağ gibi bir kitle oluşturmayı şimdiden başarmışlar. Bizlerde İstanbul Gazetem ailesi olarak bu iki yürekli Türk kadınına ; çıktıkları bu yolda başarılar diliyor örnek teşkil etmesini ve daha çok çocuğa umut olmasını temenni ederek siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Sizlerde haberimizi okuduktan sonra sosyal medyalarınızda paylaşırsanız bir minik yüreği daha sevindireceğinizi unutmayın.

Haber: İstanbul Gazetem 

Sosyal Medya linkleri

Bircan Yıldırım için tıklayın …

Özlem Selanik için tıklayın …

Bir cevap yazın