Pokemon Go Türkiye’de

pokemon_go_pokemongo_cilginligi

 

Pokémon GO

Gerçek dünya ve Pokémon ile Pokémon sanal dünya arasındaki seyahat iPhone ve Android cihazlar için GO. Pokémon GO ile, yepyeni bir dünyanın-kendi içinde Pokémon keşfedeceksiniz! Pokémon GO Niantic Real Dünya Oyun Platformu üzerine inşa edilmiş ve Pokémon keşfetmek için gerçek dünyada çok ve geniş arama oyuncuları teşvik etmek için gerçek konumları kullanacaktır. Pokémon GO size çevreyi keşfetmek gibi Pokémon fazla yüz tür bulmak ve yakalamak için izin verir.

Pokémon video oyunu serisi gibi kendi oyun yer aldığı fantezi ayarları için ilham kaynağı olarak Japonya, New York ve Paris Hokkaido ve Kanto bölgelerinde olduğu gibi gerçek dünya yerleri kullandı. Pokémon GO, gerçek dünya ayarı olacak!

Ayağa kalk ve bulmak ve vahşi Pokémon yakalamak için adım dışında. gibi birçok Pokémon olabildiğince yakalamak için nerede yaşadığınıza etrafında ve hatta dünya çapında şehirleri ve kasabaları keşfedin. etrafında hareket ettikçe, akıllı telefonunuz size bir Pokémon yakın olduğunu bildirmek için titrer. Bir Pokémon karşılaştığınız sonra, akıllı telefonunuzun dokunmatik ekrana nişan almak ve onu yakalamak için bir Poke Topu atmak. Bunu yakalamaya çalışın dikkatli olun, ya da kaçmaya olabilir! Ayrıca örneğin, Poke Topları ve diğer öğeleri daha toplayabilir kamusal sanat yüklemeleri, tarihi belirteçler ve anıtlar gibi ilginç yerler, bulunan PokéStops arayın.

Sizin Trainer özelleştirmek

ilk Pokémon GO oynarken, ona ya da ona serin bir görünüm vermek için giysi ve aksesuar seçimi, sizin Trainer görünümünü özelleştirmek için alırsınız. Eğer profil sayfanızda yanı sıra, harita üzerinde hareket olarak özelleştirilmiş bir karakter görünecektir. onlar kontrol bir Salonu ziyaret ettiğinizde Ayrıca, diğer oyuncular karakter göreceksiniz.

Sizin pokedex ekle

Pokémon GO, bir eğitmen olarak seviyelerini kazanacaktır ve yüksek seviyelerde size pokedex tamamlamak için daha güçlü Pokémon yakalamak mümkün olacaktır. Ayrıca Pokémon yakalamak size daha iyi bir şans vermek, bu tür büyük Toplar olarak daha güçlü öğeleri erişebilirsiniz. keşfetmek ve düzeyini yükseltmek için Pokémon karşılaşan tutun!

senin de pokedex için Pokémon eklemek için başka yolları da vardır. Eğer Pokémon yeterli kez aynı tür yakalamak varsa, bunlardan birini gelişmeye fırsat alırsınız! keşfetmek gibi, size belirli bir mesafe yürüdü sonra yumurtadan olacaktır PokéStops en Pokémon Yumurta bulabilirsiniz. Onlar yumurtadan zaman, size daha önce hiç görmediğiniz Pokémon bulabilirsiniz!

Bazı vahşi Pokémon sadece oturduğunuz veya dünya çapında belirli yerlerde görünecektir. Örneğin, bazı su-tipi Pokémon sadece göl ve okyanusların yakın görünebilir. Eğer evden iseniz, normalde karşılaşmak olmaz Pokémon için uyarı kalmak emin olun!

Eğer Pokémon yeterli kez aynı tür yakalamak varsa, bunlardan birini gelişebilir. Bu zor bir zaman vahşi bulmakta yaşıyorsanız Pokémon yakalamak için faydalıdır.Yakındaki geniş Bölgenizde Poliwag numaraları, ancak hiçbir Poliwhirl varsa Örneğin, sonunda bunlardan biri Poliwhirl dönüşmeye sahip yeteneğini kazandırmak Poliwag bir sürü yakalamak!

Bir Ekip ve Savaşa Katıl

Oyunda belli bir noktada, üç takımdan biri katılmak için istenir. Eğer bir takım katıldıktan sonra, size Gym yerleri açmak için yakalanmış ya da bir takım üyesi Pokémon atanmış olan bir Gym ettik Pokémon atamak yeteneği kazandırmak gerekir. PokéStops gibi, İstasyonları dünyada gerçek konumlarda bulunabilir. Eğer güçlü bir savunma oluşturmak için ekibinin diğer üyeleri ile birlikte çalışmak gerekir bu yüzden her oyuncu belirli bir Havuz sadece bir Pokémon yerleştirebilirsiniz.

rakip takım Spor Salonu üstlendi varsa, Pokémon savunduğun Pokémon savaş yakaladım kullanarak bu meydan okuyabilirsiniz. Savaşlar zorlu ve eğlenceli. Sen Her Pokémon iki saldırı vardır. Katılacak sizin Pokémon hangi seçin ve sol veya sağ kaydırın ise de savunan Pokémon saldırıları atlatmak olabilir. senin Pokémon savaşı kazanmak, daha sonra Gym Prestige azalır. Gym Prestige sıfıra düştüğünde, savunan takım Spor Salonu kontrolünü kaybeder ve ya başka bir oyuncu daha sonra onu savunmak için bir Pokémon atayarak onun kontrolünü alabilir.

Ekibiniz Gym kontrole sahip sonra, ekip üyeleri savunan Pokémon mücadele ile Gym’e Prestige ve düzeyini artırabilir. Kendi takımına karşı bu eğitim savaşları de sizin Pokémon seviyesini yardımcı olur. Spor bir üst seviyeye hale geldikçe, ekip onu savunmak için daha fazla Pokémon atayabilirsiniz. Ayrıca daha hızlı daha güçlü gyms aşağı çekmek için bir araya rakip Havuz arkadaşlarınızla ve savaş ile takım olabilir.

Böyle Pokémon yakalamak ve keşif gibi farklı kategorilerde zorluklar çeşitli üstesinden gelebilirsiniz. Bu zorlukların tamamlayarak, size oyuncu profilinizde görünecektir başarı madalya kilidini açmak gerekir. Mümkün olduğu kadar çok sayıda madalya kilidini açmak için en iyi deneyin!

Pokémon GO Plus,

Pokémon GO Plus adlı bir taşınabilir aygıt onların akıllı telefonlar bakmıyoruz bile oyun keyfini Pokémon GO oyuncuları sağlayacaktır. Cihaz Bluetooth ile bir akıllı telefon bağlanır ve bir LED ve titreşim yakın kullanan bir Pokémon görünümü gibi oyun gibi olaylar hakkında oyuncu bildirir. Buna ek olarak, oyuncular Pokémon yakalamak veya cihazda düğmesine basarak diğer basit işlemleri. Temmuz ayı sonlarında 2016 yılında Pokémon GO Plus, aksesuar başlatılması için sabırsızlanıyoruz.

Oynaması ücretsiz

Pokémon GO App Store ve Google Play’de herhangi bir ücret ödemeden yüklenebilir. eğlenceli şeyler yükler yapmak ve Pokémon her fırsatta keşfetmek için birlikte Pokémon GO, oynamak için ücretsizdir. daha da Pokémon GO deneyimini geliştirmek isteyen oyuncular için, bazı öğeler ve özellikler uygulama içi satın alma yoluyla ulaşılabilir. Oyuncular PokéCoins, Pokemon GO oyun para gerçek para harcamak. PokéCoins sonra power-ups, ekstra öğeler ve diğer donanımlar için değiş tokuş edilebilir.

Fotoğraf Eğlence

Eğer vahşi bir Pokémon karşılaştığınızda, size kamera karşı karşıya canlı sahne içine vahşi Pokémon koyarak, kamera özelliği açabilirsiniz. Sonra Çanta bulabilirsiniz oyun-kamera ile anı yakalamak. senin atış sıraya ve fotoğraf çekmek için deklanşöre basın. İstediğiniz ancak paylaşmak için anlık sonra akıllı telefonunuzun fotoğraf kaydedilir.

Junichi Masuda müzik

Pokémon GO OYUN ucube Junichi Masuda tarafından bestelenen tüm yeni müzik yer alacak. Sayın Masuda başından beri Pokémon oyunları çalıştı ve yıllardır hayranları ilham veren klasik ve unutulmaz şarkıların çoğunu bestelemiştir.

 

 

Bir cevap yazın