Rumelihisarı Muhtar Çetin Karayılan'ı ziyaret ettik.

İstanbul Gazetem

“Sarıyer’de en çok okunan gazetesi”

 

İstanbul Gazetem ,yayın ilkesinde İstanbul ilçelerinin sesi olmayı hedeflemiştir.39 ilçede yayın yapan gazetemiz,basılı yayın olarakta İstanbul ilçelerinde okunmaktadır.Elbette bunu sebepleri var .Fakat öncelikli sebebimiz herkese ve her yere ulaşmaktan geçiyor.Bugün Sarıyer ilçesinde en çok okunan gazete olmamız pc başında değil olayları yerinde inceleyerek siz değerli okurlarımıza sunmamızdır. 
 
Sarıyer ilçesin Rumeli Mahallesi muhtarı Çetin Karayılan  üçüncü dönemini yaşıyor. Rumelihisarı’nda bir ilki başaran muhtarımızı bizde ziyaret ettik .
Bizleri güler yüzü ile karşılayan Karayılan ,Muhtarlık binası ve Rumelihisarı’nı gezdirirken bir yandan da başarısının gerçek unsurlarını gösterdi.
Esnafları her sabah tek tek ziyaret eden Karayılan ,mahalle halkının sevilen bir yüzü olmuş .Herkes onun başarılı görev sürecinden bahsederken ,memnuniyetlerini dile getiriyorlardı .
 
Biz sorularımızı hazırlamıştık. Fakat Muhtar Çetin karayılan , her şeyi o kadar güzel organize etmişti ki ,sorularımızın cevaplarını bizlere olay yerlerinde yaşatarak veriyordu. Her şey den önce bir muhtar için mahalle sakinlerinin onu sevmesi ve güvenmesi önemlidir ki ,Karayılan bunu fazlası ile kazanmış.Muhtarın mahalle sorunlarını bilmesi çok önemlidir.
Rumelihisarı Muhtarı Çetin Karayılan , her sokağının ve her mahalle sakininin sorunlarını tek tek bildiği bir gerçekti .
 
Güzel bir kahvaltı eşliğinde yaptığımız sohbetlerden sonra muhtarımızı görevleriyle başbaşa bırakarak ayrıldık. 
İstanbul Gazetem olarak başarılar dileriz. 
 
İSTANBUL GAZETEM 
FOTOĞRAFLAR İstanbul gazetem facebook sayfamızdadır.
 
 

Bir cevap yazın