Saadet Partisi Darülaceze’yi ziyaret etti

Saadet Partisi Darülaceze’yi ziyaret etti; Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim’in Darülaceze’ye gerçekleştirdiği ziyaretin haber metni aşağıda, fotoğrafları ise ektedir. İstanbul Gazetem gazetesi Saadet Partisi haberlerini yayınlıyor.

SAADET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI

SAADET PARTİSİ’NDEN DARÜLACEZE’YE ZİYARET

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Darülaceze’ye ziyaret. Şişli’de bulunan huzur evine ziyarette bulunan İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, “Burada kanal büyüklerimiz kendilerine nasılsınız diye sorduğumuzda sizi gördük çok daha iyi olduk cevabını alıyoruz” dedi.
Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim İstanbul Darülaceze yaşlı ve bakım evi tesislerinde kalan yaşlıları ziyaret etti. İl Başkanı Sevim katıldığı programda tesiste kalan yaşlılarla sohbet ederek bazı hasta ve yaşlılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Öte yandan Sevim ziyaret esnasında huzurevinde kalan yaşlılara karanfil dağıttı.

YAŞLILARIMIZI HER FIRSATTA ZİYARET EDELİM

Ziyarette huzurevinde kalan yaşlılara karanfil dağıtan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim “Burada kalan büyüklerimiz kendileriyle sohbet edilmesini ve ilgilenilmesini istiyorlar. Kendilerine nasılsınız diye sorduğumuzda sizi gördük çok daha iyi olduk cevabını alıyoruz. Bizlerde büyüklerimizin böyle hissetmesinden dolayı çok daha mutlu oluyoruz. Huzurevinde kalan yaşlılarımıza sahip çıkmamız, onlarla sürekli ilgilenmemiz gerekiyor” dedi.
Bu ziyaretlerinin devam edeceğini de ifade eden Dr. Abdullah Sevim tesis içinde incelemelerde de bulunarak huzur evinde kalanların yaşam şartları hakkında bilgi aldı.
HABER : İSTANBUL GAZETEM 

Bir cevap yazın