Sancaktepe sokak hayvanları sahipsiz değil

Sancaktepe sokak hayvanları sahipsiz değil

 

  10 günlük BAYRAM TATİLİNDE veteriner ve görevliler bayram TATİLİNE gidecekleri için her bayram olduğu gibi bu bayram da barınaklardaki onbinlerce hayvan AÇLIK ve SUSUZLUKTAN ÖLECEK. 
Bu bayram DAHA UZUN olduğu için FELAKET daha BÜYÜK olacak!…..
Görevliler tatile gidecekleri için insanların BAYRAMININ hayvanların FELAKETİ olması,  %99 u müslüman olan toplumumuzun ahlaki, vicdani ve insani değerlerine aykırı olarak utanç verici bir durumdur. AÇLIK ve SUSUZLUKLA gelecek ÖLÜMLERİN olmaması için bu bayram belediye barınaklarında OLMAMIZ gerek. 

   Sancaktepe Hayvan Hakları Dayanışma Grubu Istanbul daki tüm vatandaşlarımıza, belediye barınaklarını ZİYARET  ETMELERİ için çağrıda bulunuyorlar. 
Bu ziyaretleri vatandaşlarımız bireysel olarak yapabilecekleri gibi  https://www.facebook.com/events/854201061399783/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D
Sancaktepe Hayvan Hakları Dayanışma Grubu sosyal medya adresindeki ‘’’’‘Sancaktepe bayram da barınaklardayız. Aclığa ölüme karşı ‘’’’ etkinliğine dahil olarak da yapabilirler.

ISTANBUL-SANCAKTEPE HAYVAN HAKLARI DAYANISMA GRUBU

 

 

 

 

 DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. 

 

 

Bir cevap yazın