SAODER geleneksel 5. piknik şöleni

SAODER geleneksel 5. piknik şöleni

 CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve bir çok siyasi simalar katılımda bulunduğu piknik şöleni yoğun katılımla gerçekleşti.

     Açılış konuşmasını yapan Ordulular Dernek Başkanı Ali Yaman etkinliğe katılan misafirlere tek tek teşekkür ederek, tüm üyelerin birlik ve beraberliğini sağlamak ve güçlendirmek adına böyle programların devam edeceğini belirtti. Anneler günü olması vesilesiyle tüm annelerin anneler gününü kutlayarak teşekkür etti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise konuşmasında anneler gününü kutladı ve dernek yönetimine böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için teşekkür etti.

    Ordu’dan bu program için gelen Ordu milletvekili Seyit Torun dernek yönetimini canı gönülden tebrik ederim diyerek “Ordulular İstanbul’da çok güzel programlara ev sahipliği yapıyor ve güçlerini daha fazla gösteriyorlar” dedi. Şenlik havasında geçen piknikte bir süprizde fıkralarıyla tüm Dünya’ya ün salmış OFLU Ali sahneye çıkarak tüm misafirlere çok eğlenceli atmosfer yaşattı. Yapılan ağalık seçiminde ise Hayrettin Yücedağ 2017 yılı ağası seçildi. Şarkılar, türküler, davul ve zurna eşliğinde tüm Ordulular gönüllerince güzel bir gün yaşadılar.

     Dernek başkanı Ali Yaman, başkan yardımcısı Tuğrul İlhan, yönetim kurulu üyeleri Cafer Yıldırım, Ümit Yaman, Mehmet Gürleyik, Adem Akyıldız, Çetin Koyun etkinliğe katılan misafirlere ve üyelere teşekkür ederek hatıra fotoğrafları çektirdiler.

 

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın