SARIYER: 3 BUCASPOR : 1

SARIYER 3 – BUCASPOR 1

Sarıyer Spor Kulübü “O yıl bu yıl olacak ” diyerek başladığı TFF 2.Lig maratonunda bu haftayı taraftarlarını sevindirecek ve sloganlarına umut verecek bir sonuç ile bitirdi. TFF 2.Lig Kırmızı Grup 6. haftasında Sarıyer ile Bucaspor Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda bir araya geldi.

Sarıyer 3 – Bucaspor 1

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 6. haftasında Sarıyer ile Bucaspor Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda bir araya geldi. Karşılaşmayı Sarıyer 3-1 kazandı.
Sarıyer: Serdar Kulbilge, Serkan Balcı (90′ Doğukan Emeksiz), Fırat Sezer, Fatih Kara, Sabutay Alper Bayülken, Hüsnü Başkurt, Günay Şakar (40′ Alim Harlak), Ali Zorlu, Erkut Tekinsoy, Yaser Yıldız, Bertul Kocabaş (46′ Serkan Yalçın)
Teknik Direktör: Bahri Kaya
Bucaspor: Hüseyin Koç, Emre Özkan, Murat Akyüz, Abdullah Balikuv, Sancar Yıldırım, Uğurcan Yazğılı, Zafer Çevik (82′ Hasan Kaşıkara), Mehmet İncebacak, İbrahim Şirin (73′ Burak Aydın), Saruhan Fındıkcı (67′ Onur Alkan), İlyas Çakmak
Teknik Direktör: Ahmet Yıldırım
Hakem: Sinan Dereci, Mehmet Şengül, Cemil Tunç, Alpaslan Şen
Goller: DK 26: Erkut Tekinsoy (Sarıyer), DK 58: Alim Harlak (Sarıyer), DK 61: Murat Akyüz (Bucaspor), DK 88: Serkan Yalçın (Sarıyer)
 
Sarı Kartlar: DK 29: Murat Akyüz (Bucaspor), DK 44: Fatih Kara (Sarıyer), DK 87: Sancar Yıldırım (Bucaspor), DK 90: Mehmet İncebacak (Bucaspor)

HABER VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM (Ailenizin Gazetecisi) 

 

Bir cevap yazın