Sarıyer Büyükdere Mahalle Muhtarlığı

Sarıyer Büyükdere Mahalle Muhtarlığı;

Sarıyer Büyükdere Mahalle Muhtarlığı, mahalle sakinleri için Türkiye’de yapılmayan bir hizmeti sundu. İstanbul Gazetem son günlerde siyaset haberlerinde mahalle başkanları haberleri ve mahalle muhtarları haberleri ile gündem yaratmaya devam ediyor. sizler için imkansızları buluyoruz. Dün Kilyos mahallesi mahalle temsilcisini , bugün büyükdere mahalle Muhtarı’nın hizmetlerini sunuyoruz.

 

Büyükdere Mahallesi Muhtar Ali Yazıcı ve azaları , günlerce akşam saatlerinde Büyükdere sokaklarını arşınlayarak sorunları yerinde tespit edip yetkililere bildiriyor ve sorunların çözülmesinde güçlü bir köprü oluyor. İşte bunlardan biri de “Elektrik Direkleri ve Lambalar” .

HERKES UYUYOR, ONLAR UYUMUYOR!

Yazıcı yaptığı açıklamada “Büyükdere Mahalle Muhtarlığı olarak;  çalışma arkadaşlarımızla kurduğumuz 12 kişilik ekip ile yeleklerimiz üzerimizde telsizlerimiz elimizde , akşam saatlerinde çıktığımız sokak sorunları tespit edip karşılaştığımız olumsuzlukları BEDAŞ, İSKİ gibi kurumlara bildiriyoruz. Herkes uyur Onlar uyumaz. !
Konuşmasına devam eden Muhtarımız; vatandaşlarımızı olumsuz yönde etkileyen yanmayan sokak aydınlatmaları gibi olumsuzlukları gece tespit ekip çalışmamızı yapıyoruz, halkımızdan bu çalışmanızdan dolayı büyük takdir aldık. Çalışmalarımız bundan sonra da sürecek. Bizi bu göreve getiren Büyükdere halkımıza en iyi hizmeti vermek için mesaimizi 7/24 sürdüreceğiz” diye konuştu.
                          
               HABER VAROL KISA
İstanbul Gazetem destek hesabı
İstanbul Gazetem abone, destek

 

 

 

EN ÇOK OKUNAN SARIYER HABERİ

Bir cevap yazın