Sarıyer Emniyet Amiri Ercan Çamırcı

Sarıyer Emniyet Amiri Ercan Çamırcı

İstanbul ili Sarıyer ilçesine bir yıl önce yeni Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ile tanıştı.

Sarıyer konum itibariyle zor bir ilçeydi. Türkiye’nin bazı illerinden daha büyük bir yüzölçümüne ve nüfus sayısına  sahip Sarıyer için huzurlu günler başlıyordu. Çamırcı “Huzur toplantıları” düzenleyerek önce ilçeyi tanıdı ve sorunlarını not etti. Toplantıya katılanlar ve basın olarak bizler bir anlamı olacağına inanmıyorduk. Fakat bizleri ve Sarıyerlileri şaşırtan Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı; 50 günde 150 suçluyu yakalamayı başardı.

Bu ilk heves yakında bırakır araçlar yeterli gelmez dedik. Çamırcı; İlçe Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte bir ilke daha imza atarak “Kapital Holding 5 adet Honda marka motosiklet, Borusan Holdin tarafından 3 adet BMW marka araç,  Koç Ünüversitesi 3 adet Ford Focus marka araç  tahsisini gerçekleştirdiler.

Tamam artık yoruldu bir yıl bitti dedik. Çamırcı ; Huzur toplantılarının ikincisini düzenledikten sonra 40 günde onlarca uyuşturucu, hırsızlık,çevre rahatsızlığı ve bir çok suçları % 50 den  daha fazla oran indirimiyle karşımıza çıktı.  Biz artık yorulduk daha fazla ne yapabilir ki yapamaz dedik.

SARIYER EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN ÇAMIRCI  “Bunu da Başardı” 

Borsa İstanbul A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ‘da tarafından  biri zırhlı olmak üzere 6 Toyota Helüx racı  Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve Sarıyer İlçe emniyet Müdürü Ercan Çamırcı teslim aldı.

Çamırcı ” Emniyetimizin araç ekipmanına yapılan bu güçlü katkı için  Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Himmet Karadağ’a şükranlarımı sunarım” dedi. 

                                                       HABER VAROL KISA / İSTANBUL GAZETEM 

 

 

 

 Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın