Sarıyer galibiyetlere alışıyor 1-0

Sarıyer galibiyetlere alışıyor 1-0

Sarıyer Spor Kulübü “O sene ,bu sene” diyerek çıktığı Şampiyonluk yolunda artık galibiyetlere alışmaya başladı. Bu hafta seriye Amed Sportif takıldı. Balıkçı ilçesi Sarıyer ağlarını sağlam örüyor.
Sarıyer sahasında konuk ettiği Amed Sportif’i 1-0 mağlup  etti Sarıyer, Amed Sportif karşısında hücum düşünen bir görüntüsü ile parolası galibiyet olan takım oldu. Bu ısrarcılığının ve görüntüsünün meyvesini maçın 38. dakikasında Yaser’in ayağından bulduğu golle maçı 1-0  yaparak aldı. Maç sonuna kadar bir çok pozisyona giren Sarıyerspor bunları değerlendiremeyince maç 1-0 olarak son buldu. Sarıyer Spor Kulübü teknik heyetine ve tüm emeği geçenlere “İstanbul Gazetem Sarıyerspor” ekibi olarak başarılar diliyoruz.
Sarıyer’imizin maçları ve yorumlar basılı yayınımızda sizlerle oluyor. Bizden ayrılmayın…….

 

HABER ZUHAL TAŞKIN  / İSTANBUL GAZETEM 

 

Sarıyer: Kubilay Anteplioğlu, Fırat Sezer, Fatih Kara, Sabutay Alper Bayülken, Hüsnü Başkurt, Serkan Balcı (86′ Günay Şakar), Ali Zorlu, Alim Harlak (90′ Emrah Uzun), Erkut Tekinsoy, Yaser Yıldız, Bertul Kocabaş (90′ Kerem Çalışkan)

Amed Sportif: Erdi Yokuşlu, Erdi Bakırcı, Mazlum Demir, Cumhur Yılmaztürk (80′ Mansur Çalar), Oğuz Çetinkaya, Mehmet Sıddık İstemi, Şahin Şafakoğlu, Selçuk Kaban (46′ Abdullah Topkara), Okan Dernek, Deniz Naki, Murat Yılmaz (46′ Mustafa Tahir Babaoğlu)

Hakem: Davut Dakul Çelik, Hakan Betaş, Murat Tuğberk Curbay, Eren Özyemişcioğlu

Gol: DK 37: Yaser Yıldız (Sarıyer)

Sarı Kartlar: DK 57: Ali Zorlu (Sarıyer), DK 61: Yaser Yıldız (Sarıyer), DK 66: Zülküf Özer (Amed Sportif), DK 66: Sabutay Alper Bayülken (Sarıyer), DK

 

sosyal medyalarda paylaşalım
error0

Bir cevap yazın