Sarıyer,Beşiktaş,Beyoğlu,Şişli,Kağıthane Gazetesi

Sarıyer Gazetesi, Beşiktaş Gazetesi, Şişli Gazetesi, Kağıthane Gazetesi,Beyoğlu Gazetesi ;  İstanbul Gazetem

İSTANBUL GAZETEM 

 

İnternet Haber hayatında on yıldır sizlerle birlikte olan İstanbul Gazetem ; artık son beş yıldır basılı yayın olarak evlerinize, işyerlerinize ve araçlarınıza misafir oldu. 

İlk günlerde diğer yerel gazetelerin yaptığı gibi gazetelerini sizlere ÜCRETSİZ ulaştırıyordu. Başarı kıskanılan bir olgudur diyenler bazen ismimizi kullanarak, bazen ismimizi andıran isimlerle halkımızı kandırmak istese de olmadı başaramadılar. İstanbul Gazetem gazetesi,  dürüst, ilkeli, süreklilik yasası ile yoluna devam etti. Türkiye Yerel Basın için öncü gazete olan İstanbul Gazetem bir ilke daha imza atıyor.  Yeni sistemini sizlere açıklıyor.

 

ABONE OL ! GAZETEN KAPINA GELSİN .(Pilot bölge Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane) yakında tüm Türkiye’deyiz. 

 NEDEN ABONE OLMALIYIM

ABONE OLMAK . “Tüm yerel basın ücretsiz dağıtıyorsa ,neden İstanbul Gazetem’e abone olmalıyım.? 

Neden İstanbul Gazetem’e abone olmalıyım .? Bizde istedik ki gerçek “Gazete Okuyucusuna ” ulaşsın. Yaşadığı ülkeden, yaşadığı il den, yaşadığı ilçeden haberdar olmak isteyen gerçek okuyucu İstanbul Gazetem “Tarafsız Gazete” ye abone olmalıdır .Diğer nedenleri incelersek,

-Siyaset ; Haber dünyasında yerel basının tarafsız olması çok zordu .Bir siyasi parti mutlaka maddi bir destek ile zor bütçesiyle ayakta duran yerel basını kullanabiliyor ve tarafsız kelimesi adeta yok oluyordu.Yerel basın sahipleri kısa sürede siyasi partilerin mahalle veya ilçe yönetiminde görev alıyor ayakta durmak için “Tarafsızlık” ilkesini unutmak zorunda kalıyordu .İstanbul Gazetem kimsenin yandaşı olmamak için ,ayakta durmak için tarafsız siyasi haberleri gerçekten okumak isteyen ,öğrenmek isteyen halka açıldı ve abone sistemini geliştirdi .Böylece siyasi partiler asla İstanbul Gazetem’i kullanamayacaklardı .Halkın gücüyle gazetemiz ayakta duracak basılı yayını devamlılığı sağlanacaktı .”Tarafsız siyasi parti haberlerini okumak için İstanbul Gazetem’e abone olmalıyım”. 

 –“Kahve Bahane” sayfası ile İstanbul’un tüm kültürel ve sanatsal yerlerini ,en gözde mekanlarını öğrenmek için İstanbul Gazetem okumalı ve abone olmalıyım .Hafta sonu ailemle nereye gitmeli ,nereleri görmeli bunları bilmek için “Ailenizin Gazetesi” İstanbul gazetem ‘e abone olmalıyım .

İstanbul’un tüm ilçelerinde neler oluyor ? Belediye başkanları ve belediye hizmetlerini öğrenmek için , etkinliklerden faydalanabilmek için ,zaman ve yerleri öğrenebilmek için İstanbul Gazetem ‘e abone olmalıyım ..

 – Dernek yönetiminde görev alıyorsam .Derneğimin haberlerini üyelerime duyurmak istiyorsam ,dernek başkanı ve yönetimi olarak üyelerimin özel günlerini kutlamak istiyorsam İstanbul Gazetem ‘e abone olmalıyım .Dernek üyesi olarakta bu duyuruları okumak için İstanbul Gazetem ‘e abone olmalıyım .

-Sağlık  Sağlık sorunlarıyla ilgili sorularımı öğrenmek için , özellikle ,diş sağlığı gibi önemli bakım bilgileri ,Akapunktur ile zayıflama , hijyen yaşam bilgilerinde köşe yazılarıyla sizlere hizmet veren bir İstanbul Gazetem’e abone olmalıyım .

-Spor İstanbul ilçelerindeki Amatör ruha destek vermek ,bilgilerine ulaşabilmek , için İstanbul Gazetem’ abone olmalıyım .

 NASIL ABONE OLURUM .

– Abone olmak çok kolay istersenizİstanbul’un tüm ilçelerinden bizleri  0535 248 40 23 – 0546 875 56 05  telefon numaralarından ulaşabilir .Yerinizde abone olabilirsiniz

Esnaf aboneliği ,bir yıllık kartvizit reklamı ücretsiz olarak sadece yılda 300 tl dir.

Halkımızın evine her ay misafir olan gazetemizin yıllık aboneliği 200 TL dir.

Ve kadın okuyuculara özel indirim ile 100 TL yıllık ücretimizi açıklıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Tüm aboneliklerde ücret bir kere alınır ve yıllıktır .Abone tarihi itibariyle bir yıl gazeteniz kapınıza gelir.

Abonelik işlemleri bu kadar kolay ve basittir .İlginiz için teşekkür eder ,desteklerinizi bekleriz .

    İstanbul Gazetem “Haberin Kaynağı” 

Bir cevap yazın