Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü

HUZUR TOPLANTISINI ZEKERİYAKÖY’de GERÇEKLEŞTİRDİ

 

 

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde tüm İlçe Emniyet Müdürlükleri eş zamanlı “HUZUR TOPLANTISI” gerçekleştiriyor. Bunlardan biri de Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Zekeriyaköy Mahallesinde yapıldı.”

 

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN ve İlçe Emniyet Müdürü Caner Coşar

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN ve İlçe Emniyet Müdürü Caner Coşar ‘ın Zekeriyaköy halkının sorunlarını dinlediği Huzur Toplantısında ev sahipliğini Zekeriyaköy Mahalle Muhtarı Semra Özkaya ve Zekeriyaköy Polis Merkezi Amiri Onur Köksal   gerçekleştirdi.

 

ZEKERİYAKÖY NEYDEN ŞİKAYETÇİ ?

 

Zekeriyaköy halkı şikayetlerini dile getirirken ağırlıklı rahatsız oldukları konu aslında birdi. Hemen hemen her hatip konuşmasında bu sorundan bahsetmeden duramıyordu. Kimi araçları için, kimi çöpleri için, kimi iş yerlerine ve evlerine gidemedikleri için, kimi ses ve gürültü şikayetlerinden dolayı konuyu onlara bağlıyordu. Evet Zekeriyaköy halkı FLİM SET çalışmalarından şikayetçi oluyor ve asıl temel sorunlarında birleşiyordu.

 

KAYMAKAM ve EMNİYET MÜDÜRÜ SÖZ VERDİ

 

Tüm istek ve şikayetleri tek tek not aldıran ; Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman BİLGİN ve İlçe Emniyet Müdürü Caner Coşar bizler bu sorunlarınızı kağıt üzerinde not olarak bırakmayacağız. Bir sonraki toplantılarımızda göreceksiniz ki bu sorun ve isteklerinizin bir çoğu yerine getirilmiş olacaktır … Açıklamasında bulundukdan sonra toplantı sonlandırıldı…

   Haber İstanbul Gazetem Varol KISA – Sarıyer 

Bir cevap yazın