Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Celal Yılmaz Gültekin geldi

celal_yilmaz_gultekin_atandi_sariyer_ilçe_milli_egitim_mudurlugu

Celal Yılmaz GÜLTEKİN KİMDİR?

                   Erzincan’ın Tercan ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Mercan’da, ortaokulu ise Tercan’da bitirdi. Liseyi Erzincan, Erzurum ve Sivas’ta tamamladı. Erzurum Kazım Karabekir Eğitim Enstitüsü’nü bitiren Celal Yılmaz GÜLTEKİN daha sonra celal_yilmaz_gultekinErzincan Ticaret Meslek Lisesi’ne Fen Bilgisi öğretmeni olarak atandı. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Fizik branşında Lisans tamamlama programını bitirdi. 1977’den 1980’e kadar öğretmenlik yaptıktan sonra Erzincan Ulular Ortaokulu’nda 1982’ye kadar görev yaptı. Bu görevinden sonra tayini çıkarak Şanlıurfa Viranşehir Lisesi’ne müdür olarak atandı. Burada kısa bir görevden sonra İstanbul Bakırköy Endüstri Meslek Lisesi’ne atandı. Uzun yıllar müdür başyardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerinde bulundu 1989 yılında Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şube müdürü olarak görev yaptıktan sonra 1992 yılından itibaren Esenler ve Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1992 yılından 2011 yılının ocak ayına kadar Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulundu. Şu anda Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Celal Yılmaz GÜLTEKİN evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

   Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan  İbrahim Tahmaz görevinden alındı tarihin 15 Temmuz 2016 ‘ya tesadüf etmesi bazı yerel basın tarafından yanlış yorumlansada , görev değişimi günler öncesinden  eski görevi olan Kocaeli Çayırova Mevlana Okul Müdürlüğü olduğu belirtilmişti.

   Öte yandan Tahmaz’ın yerine bir süre önce göreve iade davasını kazanan Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Celal Yılmaz Gültekin getirildi. Gültekin mesaiye başladı.

 

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

İstanbul Gazetem  her haberi yerinde ve belgeleriyle yaptı. İşte bu yüzdendir ki İstanbul okuyucuları gazetesini seçti. Reklam gazetesi , şantajcı gazete , yandaş gazete gibi ünvanlarla anılan yerel gazetelerin yerine ” Haberi yerinde ve doğru yazan gazete ” ile “Kendilerine en yakın isim Varol KISA ” yı tercih ettiler. İstanbullular  artık “İstanbul Haberlerini, İstanbul Büyükşehir Belediye etkinliklerini, haberlerini ” İstanbul Gazetem VAROL KISA ‘dan takip ediyor .

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abone olacağınız gibi , yayın hayatımıza devam etmemiz için gizli destekçimiz olabilirsiniz. Siz istemedikçe, isimler ve kurumlarınız açıklanmayacaktır.

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın