Sarıyer Muhtarları haddini aştı

Sarıyer Muhtarları haddini aştı

Sarıyer Muhtarlar Dernek Başkanı Sarıuçak, “Değerli protokol, ilçemizde bazı siyasi partilerin mahalle başkanı olarak, mahalleler de görev verdiği parti temsilcilerini, mahallelerde ön plana çıkartarak, muhtarlık müessesemize zarar vermektedirler” demesiyle  Sarıyer sokaklarında gündem değişmeye başladı.

 İstanbul Gazetem Sarıyer ofisini arayan bir çok siyasi partinin Mahalle Başkanları ” Sarıyer Muhtarları haddini aşıyor, bizlerde kapımıza geldikleri günlerimi hatırlatalım. Bu konuşması ile kendi siyaset yapmıyor mu? Nereye adaysın Sarıuçak ? Ne söz aldın yine?

  İhtiyaçları olduğunda her biri siyasetin içinde oluyor da şimdi ne değişti. Bizde Muhtarlarımıza soralım, sizlerden 2014 yerel seçimlerde bir partinin Meclis Üyesi aday adayı yok muydu?  Sizlerden muhtarların mahallelerinde parti kimlikleri öne çıkan isimler yok muydu. Ey Sarıuçak sen ya yaşlandın, yada Sarıyer muhtarları yanlış başkan seçmiş.

  Amacının genel yapmayacaksın. Derdin kiminleyse gidip diyeceksin veya tüm mahalle başkanlarından özür dileyeceksin. Böyle bir açıklamayı şiddetle kınıyoruz. Bu açıklamaya imza atan tüm Sarıyer Muhtarlarının da mahalle sakinlerine şikayet ediyoruz” dediler.

 

Hüseyin Sarıuçak Darüşşafaka Mahalle muhtarıdır. Darüşşafaka yerel ve genel seçimlerde CHP’nin kalesi olan bir mahalle olmuştu.

 

 

“İSTANBUL GAZETEM (İstanbul’da en çok okunan Ailenizin tek gazetesidir)

HABER: VAROL KISA/ İSTANBUL GAZETEM 

İSTANBUL   haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05″

Bir cevap yazın