Sarıyer Muhtarları İBB’de

İstanbul Gazetem  Sarıyer ilçesinde en çok okunan gazetedir.


 

Sarıyer Muhtarları İBB’de

   Sarıyer Muhtarlarından ; Zekeriyaköy Mahalle Muhtarı Semra Özkaya,  Demirciköy Mahalle Muhtarı Nebahat İmamoğlu, Kilyos Mahalle Muhtarı Ahmet Turgut Serdarlı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı öncesi Ak Parti ve CHP gurup odalarını ziyaret etti.

 

Sarıyer Muhtarlarına CHP İBB ve Sarıyer Meclis Üyesi  Gökan Zeybek (Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı) ev sahipliği yaptı.

 Muhtarlarının ziyaret sebepleri, mahallelerinde oluşan rahatsızlıklardı.  Muhtarların isteklerini dinleyen Zeybek;  Ak Parti ve CHP gurup odalarında meclis üyeleri ile muhtarlarının sorununu paylaştı.

Üç Muhtarında Mahalle sorunu da;  Yeni yapılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. Boğaziçi Köprüsü) mahallelerde bulunan köprü yollarına yakın sokak ve evlerde gürültü kirliliği yaşanmasıydı. Mahalle sakinlerinin evlerinin içerisinde dahi rahatsızlık veren bir uğultunun geldiği, bu yüksek seste uğultunun önlenmesi için ses panellerinin yapılmasıydı.

CHP İBB ve Sarıyer Meclis Üyeleri Gökan Zeybek, Oktay Aksu ve Ali Rıza Yılmaz, Sarıyer Muhtarları ile gurup odaları ziyareti sonrası kısa bir sohbet gerçekleştirdiler.

   Ak Parti ve CHP guruplarından çıkacak sonuçları İstanbul Gazetem ‘den takip edebilirsiniz.

 

 

İBB  haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

İstanbul Gazetem - Sarıyer Muhtarları
İstanbul Gazetem – Sarıyer Muhtarları

 

Bir cevap yazın