Sarıyer Ordulular Derneği Ak Parti Sarıyer ziyareti

SAODER – Sarıyer Ordulular Derneği Ak Parti Sarıyer ziyareti

 

SAODER

 

 Sarıyer Ordulular Derneği Başkanı Ali YAMAN Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’a ve Ordulu hemşerilerine atmış kişilik bir heyetle hayırlı olsun dedi.

 

Kısa adı SAODER olan Sarıyer Ordulular derneği Başkanı ALİ YAMAN ve Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin DERVİŞOĞLU, ORDEF Genel sekreteri Sezer TURAN, Gölköy Dernekler Federasyonu Başkanı Necati ÖZDEMİR, Korgan Dernekler Federasyonu Salim DERE, Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mehmet YAMAN, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai, UZUNYURT ve 25’e yakın Dernek Başkanları, Okul Müdürleri, Camii imamları, yazılı ve görsel medya basın mensupları ve dernek üyeleride ziyarette hazır bulundular.
 
sariyer ordulular derneği

YAMAN konuşmasında 1 Nisan’da yapılan kongrede tekrar başkan seçilen Salih BAYRAKTAR’I Tebrik ederken listesinde 4 tane hemşerisine yer verdiği için özellikle teşekkür etmek istiyorum biz Ordulu hemşerilerimize kim değer veriyorsa bizlerde o kişileri onurlandırıp sonuna kadar arkasında olacağız mesajı verdi. BAŞKAN YAMAN 24 Haziran’da yapılacak seçimler ülkemiz açısından son derece önemli olduğunu şimdiden vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun diyerek Ak Partiye başarılar diledi.

 
Sarıyer Ak Parti İlçe Başkanı Salih BAYRAKTAR kalabalık bir şekilde gelinen ziyaretten mutluluk duyduğunu söyleyerek katılımcılara teşekkür etti. Salih BAYRAKTAR çalışma ekibimizde 4 tane Ordulu olması ve 1 tane Ordulu Meclis Üyesi olması bizim memleket olarak çok bakmadığımızı ve seçmediğimizi özellikle yaptığı işlerde başarılı oldukları için burada yer aldıklarını söyleyince salondan alkış koptu. BAYRAKTAR aynı zamanda Yeşilay Sarıyer şubesinin’de Başkanı olduğunu söyleyerek gençliğe çok önem verdiklerini ve gelecekte buralarda gençler olacak gençlerimizi çok iyi yetiştirmemiz gerekiyor dedi. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda ülke gündemi, seçimler ve karşılıklı soru cevap şeklinde geçti.
 
ORDEF Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı CELALETTİN Dervişoğlu ilçe başkanı Salih BAYRAK’a hemşerilerine verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederek katılan tüm konuklara teşekkür etti.
 
Toplantı çekilen hatıra fotoğrafların ardında son buldu.
 

 

İstanbul Gazetem destek hesabı
İstanbul Gazetem abone, destek

Bir cevap yazın