Sarıyer Ruhsat Müdürü Osman Demir Şişli’de

Neden Büyük Transfer dedik

30 yıl bir ilçede görev yapabiliyorsanız büyük ünvanını alırsınız. Bunun 10 yılını Sarıyer Belediyesi Ruhsat Müdürü olarak devam ettirdiyseniz, bilirsiniz ki , bir ilçede en zor görevlerden biridir Ruhsat sorunlarını çözüme ulaştırmak.  

İşte Osman DEMİR bu sorunları 10 yıldır çözüyor ilçesindeki halkına hizmet veriyordu. Şimdi ilçesine ve görevine veda etme zamanoı geldiğiniz şu sözlerle kamuoyuna paylaştı…

 

“1989 yılında başlayan Sarıyer Belediyesi’ndeki çalışma hayatımı 28 Mayıs 2019 tarihinde sonlandırdım.

5 yıl Satın Alma Müdürlüğü 10 yıl da Ruhsat Denetim Müdürlüğü yaptım.

Görevim süresince hiçbir ayrım yapmadan insanların siyasi düşüncelerine fikirlerine, görüşlerine hep saygı duyarak hizmet yaptım.

Çünkü insan olmak bunu gerektiriyordu. Yarından itibaren çalışma hayatımı Şişli Belediyesi’nde sürdüreceğim.

Aynı anlayışla çalışıp insanlara hizmet edeceğim. Sarıyer’de yaptığım görev süresince benimle gecesini gündüzüne katıp çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma Sarıyer halkına ve tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Şimdiye kadar nasıl onurlu ve dik duran hakkaniyetli bir davranış sergiledim se bundan sonra da devam edeceğim dostlarım.

Yeni görevimde bana güvenen ve görev veren Şişli Belediye Başkanım Sayın Muammer Keskin başkanıma ve tüm emeği geçen dostlarıma teşekkür ederim.” dedi .

 

Bizlerde İstanbul Gazetem Ailesi olarak Osman DEMİR Müdürümüzüze yeni görevinde başarılar diliyoruz..

 

SIRADAKİ HABER 

CHP Lİ BELEDİYE BAŞKANI EMEKÇİYİ İSYAN ETTİRDİ

Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç, Basın birimi sorumlusu Cengiz Kahraman ile birlikte çalıştığı İstanbul genelindeki yerel basın ile ilişkisini kesti. Yalova seçimlerinde 1 oy ile kazanan partinin mensubu bir başkanın , 23 Haziran öncesi bu kararı kınama mesajları aldı.

ŞÜKRÜ GENÇ NE YAPMAK İSTİYOR …