Sarıyer Şerefsizi arıyor?

Sarıyer Şerefsizi arıyor?

Eğer yerel basınsanız sizin dünya ve ülke haberlerini önce vermenizin bir önemi yoktur. Zaten gazete okuyan bir kaç yüz kişi bu haberleri ulusal medyadan okuyor. Yerel de yakaladığınız bir olay ise sizin gazetenizi ulusal gazetelerin okuma sayısına çıkartıyor. İşte “Sarıyer’de Şerefsiz Polemiği” gibi güçlü bir haber. Size okuyucu ve reklam kazandırır. Gazetecilik bu mudur ? diyenleriniz olabilir elbette. Her düşünceye saygı duymayı öğreniyoruz. Neticede magazin haberleri de gazetelerde yer alan olaylar arasındadır. Ve en çok okunan haber Spor ve Magazin haberleridir.

İstanbul Gazetem İstanbul ilçelerinde bunu en iyi takip eden gazetedir.

Beşiktaş : Murat Hazinedar

Arnavutköy : Hayvan mağduriyeti

Avcılar: İlçe ve Başkanlık sorunları

Beylikdüzü: Siyasi rantlar

Şişli : Sarıgül

Beyoğlu: Değişim Şart

Kadıköy: Kurbağalı dere islahı  gibi bir çok ilçede dikkat çeken olayları okuyucularımıza sunuyoruz.  Sarıyer yerel basın için adeta haber cenneti olan bir ilçe . Sorun,soru,kargaşa,hile,ihanet,yalan hiç bitmiyor. Gün geçmiyor ki kışın kar altında kalan olaylar yazın güneşin açmasıyla gün yüzüne çıkmasın.  Sarıyer olayları .

Truva Atları : Siyasi parti ihanetçileri

Joker: Kendi partisinde paranın uşağı olmuş biri.

Gölge Kadın: Sarıyer’in  gizli penceresi

Muhtarlar Dernek Başkanının büyük gafı : Özel gün polemiği

Müdür değişimleri

Mahalle Başkanları Belediyeden iş alıyor mu polemiği ?

Meclis üyeleri neden belediyede polemiği? Ve son günlerde kamuoyunu merak ettiren

Şerefsiz Kim?

İlk yazımızhttp://www.istanbulgazetem.com/2016/10/sariyerde-serefsiz-polimigi/ tıklayın okuyun. 

Sarıyer’de kim bu Şerefsiz ? sorusundan sonra telefon trafiği yaşayan İstanbul Gazetem Sarıyer ofisi bir gerçeği daha ortaya çıkarttı. Hem bu şerefsizin ismini öğrendik, hemde ahlaksız biri olduğuda ortaya çıktı.

İşte bizleri arayan iddasını anlatan ,G.A nın açıklamaları ” Olay günü bende Sarıyer’de aynı yerde bulunmaktaydım. Zaten olay yanımda oldu. Çünkü ,sizin Şerefsiz olarak isimlendirdiğiniz pisliğin peşindeydim. Onu ben rezil edecektim ki; o öne çıkan arkadaş tüm intikamımı aldı. O şerefsizin ismi L.P dır. Bir sene önce tanışmıştık. Çalıştığım işyerine iş almak için gelmişti. Tanıştık sohbet ettik birbirimizden hoşlandık. Hatta Eylül ayı gibi artık karı koca olmuştuk. Fakat bir gün telefonunda fotoğraflar yakaladım. Sorduğumda eşi olduğunu boşanacaklarını anlattı. Araştırdığımda her kıza aynı yalanı söyleyen şerefsizin teki olduğunu öğrendim. Keşke baştan bana evli ve iki çocuk babası olduğunu söyleseydi, Allah acısını çıkartıyor , tüm sarıyer bu rezil herifin gerçek yüzünü görsün artık ” dedi .

G.A ‘nın itiraflarının gerçekcilik payını bilemediğimiz için Gazete ilkelerimizin gereğince isimleri ve olay yerlerini saklı tutmayı uygun gördük. Neticede Şerefsiz de olsa suçu ıspat edilene kadar herkes masumdur. 

İnanın bu haberimizin tüm ulusal basın haberlerinden çok okunacağından eminim. sonuçta bu şerefsizin kim olduğunun bilen yüzlerce telefon aldığımız kişiler halen onun suratına gülerek sen en iyisisin, en başarılısın demeyi ihmal etmiyorlar. Anlaşılan bu şerefsizin maceraları seri bir yayın olacak. Serileri takip etmeyi unutmayın .

Hayat gerçekten çok kirlenmiş.

Siz değerli okuyucularımıza temiz kişilerle temiz bir hayat dilerim. 

 

“İSTANBUL GAZETEM (İstanbul’da en çok okunan Ailenizin tek gazetesidir)

HABER: VAROL KISA/ İSTANBUL GAZETEM

İSTANBUL   haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05″

SIRADAKİ HABER

Sarıyer'de Şerefsiz Polimiği

 

 

Bir cevap yazın