Sarıyer’de kara gün 19 Ekim

İstanbul Gazetem Sarıyer Ofisi

Sarıyer’de kara gün 19 Ekim

Sarıyer gündemini meşgul eden “Müesseselerimize zarar veriyor” polemiği sonrası araştırmacı gazeteci Varol Kısa bu sorunun üzerine giden cesur bir gazetecilik örneği vermeye devam ediyor. Kahvaltılarda hayatları boyu gerçek gazeteci kimliği alamayan 3. sınıf vatandaşların hukuki işlemlere başlamaması üzerine “Haydi Adliye Çağlayanda, gerekirse paranızı da ben veririm” çağrıda bulunan İstanbul Gazetem imtiyaz sahibi Varol KISA tüm gerçekleri İstanbul Gazetem Yılbaşı sayısında kamuoyuna açıklamaya karar verdi. Bu bağlamda irtibata geçen gündemdeki Mahalle Başkanı kendisine bir röportaj vererek tüm gerçekleri anlattı.

Sarıyer Şerefsizlerini açıklıyoruz.

Yılbaşı sayımızda bir çok gerçekleri okuyucularımızla paylaşacağız . Parolalı haber sistemi ile abonemiz olan tüm okuyucularımız Sarıyer Şerefsizleri polemiğinin kahramanlarının isimlerini öğrenecekler.

Yeni yılda Truva atları açıklanıyor

Yeni yıla Sarıyer bir çok gerçeklerle girecek. Sarıyer’de laf taşıyan Truva Atları ve İhale peşine koşanların da isimleri parola haber yöntemiyle tüm okuyucularımıza duyurulacak.

İlçe Başkanlıkları haberleri

Aynı zamanda Sarıyer’de ilçe başkanlıklarındaki hareketli gündemler yine gazeteniz İstanbul Gazetem Sarıyer ofisinden sizlere yayınlanmaya devam edecek.

 

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

 

 

Bir cevap yazın