Sarıyer’de Meclis Üyesi gündemi ve Sarıyerli ne düşünüyor

Sarıyer’de Meclis Üyesi gündemi ve Sarıyerli ne düşünüyor

Yayınladığımız gündem haberi “Sarıyer Belediye meclis Üyesinin Karısı Belediyede mi Çalışıyor” sonrası inanılmaz yoğun bir ilgi aldık.

Özellikle sosyal medyalar üzerinden Twiter, Facebook, İnstegram vb. bir çok alanda paylaşım oldu.

Bizlere dönüş yapan düşünce ve fikirleri sizlerle paylaşmak üzere yarın tüm düşüncelerin içinde bulunacağı haberimizi yapacağımızı bildiririz.

Türkiye’nin Havalı veya Havalandı denilen Gazetecisi Varol KISA haberi çok yakında…..

 

İŞTE O HABER ve SARIYER

Sarıyerli İŞ için Belediyesine Müracaat Ediyor

Bir sabah Sarıyer Belediyesine yolunuz düşerse veya CHP Sarıyer İlçe Başkanlığına yolunuz düşerse bir bakın; Sarıyer’de işsiz vatandaşlar akın akın CV lerini bırakıyorlar. İş için inanılmaz ihtiyaçları olan halkımız umut kapısı olarak seçtikleri belediye başkanının, meclis üyelerinin yönettiği belediyelerinden cevap bekliyor.

Gelin görün ki iddalar çok büyük. Özellikle İnsan kaynaklarının açıklamasını belediye sitesinden sizlere yayınladım. Burada emir komuta zincirini sizlere anlattım. Peki ilçesinde ve örgütünde bu kadar işsiz ordusu dururken , iddaalara göre Meclis Üyesi hemde ikinci dönem görev yapan Ali GÖRGÜLÜER in karısı belediyede nasıl ve neden işe alındı. Hangi önceliği Sarıyerli işe ihtiyacı olan vatandaşlardan farklıydı ki , yüzlerce binlerce vatandaş sıradayken Meclis Üyesinini karısı işe alındı. Ayrıca bu meclis üyesinin kendi adına bir sigorta acenteliği bulunduğu da gelen haberler arasında yer alıyor. Yani bir patronun karısı hangi ihtiyaçlardan dolayı belediyede çalışma hakkı kazandı iki kere düşündürüyor.

 

HAK HUKUK ADALET TEN VAZ GEÇMEYEN GENÇ NE DİYECEK?

Göreve geldiği günden bugüne kadar “Hak , Hukuk, adalet” kavramlarından vaz geçmeden ilçesine hizmet veren Başkan Genç bu olayları biliyor muydu? Bilmiyorsa bu haberden sonra bu konu ile ilgili bir açıklama yapacak mı? Bu haberi okuyan Sarıyerli iş bekleyen vatandaşlarımızın düşünceleri ne olacak?

Tüm detaylar ilerleyen günlerde İstanbul Gazetem sayfalarında sizlerle …. Havalı Gazeteci Varol Kısa

 

https://www.youtube.com/watch?v=ssNnPOrYM0Y