Sarıyerli ne dedi “Sarıyer Meclis Üyesi Karısını işe soktuğunda”

Pazartesi sabahı skandal bir haber ile sizlere merhaba dedi İstanbul Gazetem .  İlçesinde işsizler ordusu varken, bir patron eşini belediyede işe sokuyordu. ve bu patron bir Meclis Üyesiydi. İşte haber ve Sarıyerli ne dedi. 

 

HABER DETAYI

Sarıyer Belediyesinde iki dönem meclis üyesi olarak görev alan Ali Görgüler, Belediye kadrosuna işçi alınacağı sırada kendi karısını işe sokması gündemi bir anda değiştirdi. Belediye Meclis Üyesi eşini işe sokamaz mı? Peki sorun neydi? Sarıyer halkına sorduk. İşte cevaplar …..

  • Hak Hukuk adalet sloganlarıyla yola çıkan bir partinin meclis üyesi bunu neden yaptı bizlere açıklamalıdır. 
  • Meclis üyesi işsiz fakir ve paraya ihtiyacı varsa sorun yok. Fakat haberinizde Patron diyorsunuz. İşte sorun burada

 

Aynı zamanda Ali Görgülerin mahallesi İstinye Mahallesinde bakalım vatandaş ne dedi.

Benim oğlumu mülakata dahi çağırmayan Sarıyer belediyesi nasıl oluyor da mahallemizde bildiğimiz meclis üyesinin karısını işe alıyor. Hakkımı helal etmiyorum. bunların da hiç birinden farkı yok. Sadece evimizi yıkılmasın diye oy verdik pişmanım. 

Sosyal Medya Tepkileri çığ gibi büyüdü.

 -Eski Başkan yardımcısı Adnan Ayber ile el sıkıştım, Başkan Genç tamam dedi ben halen belediyede işe giremedim. Demek ki yakın ilişkide olmak gerekir. 

-İŞTE BELEDİYE VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN

 

Bizlere destek mesajları da gelen mesajlar arasındaydı .

  • Siz yolunuza devam edin. Sarıyer Belediyesi veya Şükrü Genç i eleştiriyorsunuz diyenlere bu haber kapak olmuştur . Her zaman yanınızdayız , İstanbul Gazetem  teşekkürler. 

 

SONUÇ

Sonuç olarak üçüncü ve sokakda dinlediğimiz halka göre son sezonu olacak görülen Şükrü GENÇ , basın danışmanı için nasıl sustuysa bu haber içinde susacak. Biz yazmaya devam edeceğiz. Basın danışmanı demişken bakalım kim ve nasıl işe geldi bunu da Sarıyerli öğrenecek….

Bizden Ayrılmayın …

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ssNnPOrYM0Y