Sarıyerspor Kulübü muhteşem balo

Sarıyerspor Kulübü muhteşem balo

Sarıyer Spor Kulübü Geleneksel Balosu’nu Sarıyer’in en güzel mekanı olan Ali Genç’in sahibi olduğu  Koru Park’ta gerçekleştirdi. Sezona başarılı bir grafik ile sonuçta ise şampiyonluk dilekleri ile giren Sarıyer Spor Kulubü’nün balosu da muhteşem oldu. İstanbul Gazetem ailesi olarak kulübümüze başarılar diler ve şampiyonluk ipini göğüslemesini dileriz.

 

Sarıyer Koru Park sahibi Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi Ali Genç  ve Bayram Ali Koçoğlu misafirleri tek tek karşılayarak özel ilgide bulundular. Tüm imkanları sunan Ali Genç misafirlerin gece sonunda mutlu ayrılmalarında büyük pay sahibi oldu. Sarıyer’in tüm sevdalıları Sarıyer Spor Kulübü için balo da yerlerini aldılar.

Baloda Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun,  Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Sarıyer Spor Kulübü eski başkanları İbrahim Balcı, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyelerinden Mustafa Balcı, Hayrettin Dereli, Siyasi partilerin temsilcileri katılımcılar arasında yerlerini aldı. 

Sarıyer Spor Kulübü’nde 2 dönem başkanlık görevi üstlenen Divan Kurulu Başkanı İbrahim Balcı, 10 yıl Sarıyer Spor Kulübünde yöneticilik yapan eski Başkan Yardımcısı  TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Dümez’e forma takdim etti.

 

İstanbul Gazetem Ailesini davet eden değerli  Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Basın sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu,  “Öncelikle bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize ve basın mensubu kardeşlerimize sonsuz teşekkür etmek isterim. Sarıyer Spor Kulübümüz için geleneksel hale gelmiş olan sezon açılış balomuzu bu yılda da siz değerli Sarıyer camiasıyla bir aradan olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yıl yaptığımız transferlerle güçlü bir kadro oluşturduk. İnşallah sezon sonu şampiyon olarak, Sarıyer’i hak ettiği eski günlere taşıyacağız.” dedi.  İstanbul Gazetem olarak bizlerde Koçoğlu’na nazik daveti için teşekkür ederiz.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç “Sarıyer Spor Kulübü’nün yıllardır başarıyla bulunduğu süper lige gelmesi için herkesin sorumluluğunu yerine getirmesi gerekir. Öncelikle bunun olması için sistemi kurmak zorundayız.  Hedefimiz şampiyonluk, başka bir şey de olamaz. Sarıyerimize yeni sezon öncesi başarılar diliyorum.”dedi.

Muhteşem gece fotoğrafların çekimiyle son buldu. Sarıyer Spor Kulübü haberlerini , tüm Türkiye’de okunmasını sağlayan tek gazete , İstanbul Gazetem Spor sayfamızdan takip edebilirsiniz. Abonemiz olun gazeteniz kapınıza gelsin. 

HABER  VAROL KISA  

 İLKEMİZ; İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın