Şehit Münür ALKAN Zekeriyaköy’de yaşatılıyor

Şehit Münür ALKAN Zekeriyaköy’de yaşatılıyor. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ” 15 Temmuz şehidi Münür ALKAN”‘ın ismini Zekeriyaköy’de yeni yapılan karakolda yaşatıyor.  

Sarıyer İlçe emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ile bugün basın mensupları Sarıyer İlçesi Zekeriyaköy Mahallesinde yeni yapılan “Şehit Münür Alkan Karakolu”nda bir araya geldi. İstanbul ilinde 15 Temmuz günü darbe girişimi sırasında Boğaz Köprüsü’nü kapatan askerlerin açtığı ateş sonucu şehit olan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın koruma polisi Münür Alkan,  cenazesi, Tekirdağ’da toprağa verilmişti. Evli ve bir kız babası olan şehit polis memuru Münür Alkan  Zekeriyaköy’de yaşatılacak ve unutulmayacak.

 

BASIN İLE BULUŞTULAR

 

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı bugün basın mensuplarını misafir etti. Zekeriyaköy Münür Alkan Polis Merkezinde gazetecileri İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ile birlikte  İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı İhsan Süngü, Emniyet Amiri Muhammet Ahmet Katipoğlu ve Zekeriyaköy Polis Merkezi Amiri Onur Köksal karşıladı.

İlçe emniyet müdürü Ercan Çamırcı karakolu basın mensuplarına gezdirerek bilgilendirmede bulundu.

TANIMADIĞIN DOKUNMADIĞIN İNSANI DÜŞMAN BİLİRSİN

En yakın zamanda açılışı gerçekleşecek polis merkezi hakkındaki bilgiler haberimizin devamında gelecektir. Tanıtım esnasında özellikle çocuklara yönelik projelerini anlatan Çamırcı ” Çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Tanımadıkları bilmedikleri insanı düşman bilirler, bu yüzden ilçe emniyet binamızda çocuklarımız için eğitim ve tanıtım düzenlediğimiz gibi kurslar ve çocuk polis projelerimizle geleceğimizin teminatlarını bilgilendiriyoruz” dedi.

Haber Varol KISA

Bir cevap yazın