Şems Çakıroğlu’ndan skandal twitti attı

Şems Çakıroğlu’ndan skandal twitt

 “Sapla saman karıştı”

Ata sözleri üzerlerinden yüzyıllar geçse de asla eskimiyor. Her dönemde uyum içerisinde olaylara tam anlamıyla oturuyor. İşte yukarıda yazdığım “Sapla Saman birbirine karıştı” sözünde olduğu gibi. 

Bizler devlet memurlarının tarafsız,ilkeli duruş ve görev ahlakına saygılarını benimseyerek büyüdük. Devlet memuru siyasete karışmaz ve asla konuşmazdı. Günümüz şartlarında artık bizlerde ayıramaz olduk. kim devlet memuru Milleti için mücadele ve hizmet veriyor? Kim siyasi parti mensubu partisi için mücadele ve hizmet veriyor? Bizler Şems Çakıroğlu‘nu Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı olduğu dönemlerde tanıdık. Halk ile ilişkilerinde asla taraf tutmayan, hizmet aşkı ile görevini sürdüren bir isimdi. Daha sonra Belediye Başkan adayı olmak istedi. Sarıyer’de sevilen isimlerden olduğu için İstanbul Gazetem olarak sayfalarımızda mücadelesi için yer verdik. Ailemizle dost oldu. Dedik ki işte Milleti için hizmet vermek isteyen siyaseti ve devlet görevini yerinde yapan bir isim.

Gel gör ki TCDD ‘de Amir olduktan sonra ve gözlerden ırak olduktan son bir twiti ile 20 yılda yaptığını 20 saniyede yıktı. Belik sadece bizler için demek daha doğru olur. Neticede bağlı bulunduğu AKP için çok memnun edici bir twit olmuştur.

Fakat eski dost ve dürüst bildiğimiz Çakıroğlu’na son bir soru sormadan konuyu kapatamıyorum. 

Sayın Çakıroğlu “İzmir’den Sarıyer yönetilmez” diyerek Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek ‘in Meclis konuşmasını yayınlarken “Sarıyer’den İzmir’e tokat gibi cevap” manşeti atmıştım.

Şimdi size soruyorum Ankara’dan İstanbul’u yönetmek isteyen değerli Amir; Söyler misiniz bir CHP’li saldırısında “Skandal”  dediniz ya, peki Beyoğlu ilçesinde onlarca AKP’linin kadın Hayır çalışması yapan gönüllülere tekme, tokat,saç çekme ile saldırması, yerlerde sürüklemeleri ve vurmaya devam etmeleri sizin anlayışınızda ne gibi bir sıfat tamlaması oluyor? dilerim cevaplarsınız .

 

Haber:  İstanbul Gazetem

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın