Şişli’de genç Cumhuriyet

Şişli’de genç Cumhuriyet

Cumhuriyet Halk Partisi Şişli Gençlik Örgütü olarak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, Cumhuriyetimizin 93. Yılını Şişli Meydan’ında düzenlediği etkinlik ile kutladı.

CHP Şişli Gençlik örgütü Cumhuriyet’e sahip çıktıklarını ve ilelebet sahip çıkacaklarını kanıtladılar. Genç yüreklere CHP İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP Şişli İlçe Başkanı Veli Çellik,Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Şişli Meclis Üyeleri Tonguç Çoban, Dilek Çiçek ve İzzetpaşa Mahalle Başkanı Deniz Aslan destek vermek için etkinliğe katılımda bulundular.

 “Cumhuriyet’e Giden Yol” fotoğraf sergisi ziyaretiyle başlayan, ardından etkinlik alanında oluşturdukları “Bu Ülke Senin İmzanı Taşıyor” isimli pano halkımızın imzasına sunuldu.
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Geçmişten Bugüne Cumhuriyet’imize ait görsellerin bulunduğu fotoğraf standı etkinliğe katılan halkım birlikte anı ölümsüzleştirdiği fotoğraflar çekilerek etkinlik anlanın da baskıya verildi ve katılımcılara hediye edildi. 
Etkinlik alanımızda tüm halkımıza, Atamızın Bursa Nutku ve Şanlı Türk Bayrağı dağıtımı gerçekleştirildi. .
Fotoğraf standımızda, çekinilen fotoğrafları #CumhuriyetinÇocukları etiketiyle gün boyu sosyal medya sakinleri ile buluşturuldu.

HABER: VAROL KISA/ İSTANBUL GAZETEM

İSTANBUL   haberleri www.istanbulgazetem.com haber sitemizden ve Basılı yayınımızdan takip edebilirsiniz .

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Türkiye’nin her yerindeyiz.Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın