Sondakika haberleri – İstanbul Gazetem

İstanbul Gazetem anında haberleri sizlere yayınlamak için sunduğu manşet bölümümüzdür. Burada yayınlanan haberler son anda gerçekleşen olayların bir hafta süre ile manşetlerimizde taşıdığımız bölüm ” Son Dakika ” dır.

İSTANBUL GAZETEM 
Kent, Belediye, İlçe Haberleri 

 

2009 yılından bu yana internet sitesinde yayın yapan, son üç yıldır basılı yayın olarak dağıtımı sağlanan İstanbul Gazetem, yepyeni içeriği ile siz değerli okuyucularının beğenisini kazanmayı, ”Biz Büyük Bir Aileyiz”sloganı ile yola çıktığı günden bugüne genişleyen, büyüyen ailesine yeni bireyler kazandırmayı hedefliyor. İstanbul Gazetem abonelik sistemine tabii olup, her ayın 15. gününden itibaren dağıtımı sağlanmaktadır ve 5000 trajasahiptir.

İstanbul Gazetem olarak amacımız; toplumu oluşturan bireylerin, bu bireyleri yöneten kurum ve kuruluşlar ile arasında köprü sağlamanın yanı sıra, yaşadığımız ülke topraklarından biri olan ” İstanbul’a” ait tarafsız yayıncılık yapabilmektir.

Her geçen gün çıtasını yükselten, emin adımlarla ilerleyen, ”Biz Büyük Bir Aileyiz” sloganı ile yola çıkan İstanbul Gazetem’in bir bireyi olmanızı, reklam desteğinizi ve abonelik sistemimize kayıt bu aileye katılacak olmanızı dileriz.

Belediye, Belediye Müdürlükleri, Siyasi Partilerin İl ve İlçe Başkanlıklarının reklam tanıtım ve faaliyetlerine, bahsi geçen kurumların haberlerine, projelerine ve çalışmalarına yer verilmektedir.

 

İstanbul Gazetem’in yenilendiği sayılarında;

”Bir sorumuz Var!” köşemizde görüşlerinize yer verirken,

”Benim Projem” bölümümüzde belediye etkinliklerini ve kurumsal projelerinizden bahsedebileceksiniz.

”Yaşadığın Yeri Tanı!” köşemizde ise; İlçe, Belediyenin yetkili kişilerinin teknik yazı makale ve görüşlerini okuyabileceksiniz.

 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler, Belediye Müdürlükleri, Hastaneler, Kaymakamlıklar, Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar, sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

İstanbul ilçe mahallelerindeki aboneler….

 

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

 

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

 

 

Varol Kısa

0535 248 40 23

istanbulgzt@hotmail.com

Bizi takip etmek ve incelemeniz adına;

www.istanbulgazetem.com

Bir cevap yazın