Sosyal Medya Fenomeni Varol Kısa Konya’da

Sosyal Medya Fenomeni Varol Kısa Konya’da

Sosyal medyada bir yıldan fazladır bir isim takip altında. O tüm cesur Atatürkçüler’in ilham kaynağı, kimine göre ATAMIN evladı . Kimilerine göre ATAMIN evliya çelebi gezgini, kimilerine göre Cesur yürek, kimilerine göre adaletin bekçisi fakat hepsinin ortak hitabı Varol Lider.
Lider Varol Kısa ; sosyal medyadaki büyük ilgi karşısında davet edildiği illere giderek mini konferanslar verdi. Mustafa Kemal’in gerçeklerini anlattı. Öyle ki düşmanı ve sevmeyenleri onu dinledikçe Atatürk ismine daha sıcak bakmaya başladılar.
Hedeflerinde 2019 olan bu büyük aile ” VAROL KISA İLE İSTİKLAL YOLU” ailesi Türkiye sınırlarını aştı ve yurtdışı gurbetçilerimizin de ailesi olmayı başardı.
Yaklaşık otuz il onlarca ilçe gezen evliya çelebi Varol Kısa, yolunu sabredenler’in dergahı ve ülkemizin güzel illerinden olan Konya iline çevirdi.
Türkiye Cumhuriyetinde Atatürk değeri unutturulmaya çalışılırken , o ve gönüllüler ismini verdiği dostları her gece Facebook sayfasında Nutuk okumaya devam etti. Yetti mı ATAMIN evladına , yetmedi yetmezdi. Kuranı Kerim Türkçe Meali ile halkımızı bilgilendirdi. Yetti mı ? Asla! Bir kere ayağa kalkmıştı Atatürk sevdalıları , her yerden davet geldi cesur yürekli lidere.
Vkiy Varol Kısa
Ve Konya da ilinde artık ” Varol Kısa ile İstiklal Yolu Ailesi” sesini yükseltiyordu.
HABER DEVAMİ GELECEK ….
İstanbul Gazetem destek hesabı
İstanbul Gazetem abone, destek

Bir cevap yazın