SREBRENİTSA KATLİAMI MESAJI

GÜRLÜ’DEN SREBRENİTSA KATLİAMI MESAJI

 
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Srebrenitsa Katliamı’nın anma günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 
Saadet Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Muhammet Gürlü, Srebrenitsa Katliamı’nın anma günü olan 11 Temmuz dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gürlü, “Öncelikle o katliamda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. O gün orada yaşananlar tam bir katliam, tam bir vahşet ve tam bir soykırımdır. Bilge Kral Aliya İzzetbegoviç’in ‘Unutulan soykırım tekrarlanır’ sözüne atfen de yaşananları unutmadığımızı ve unutmayacağımızı da buradan ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.
 
Bugünü sadece Srebrenitsa Katliamı’nı anmakla geçiremememiz gerektiğini de ifade eden Gürlü, “Srebrenitsa bizlere bir kez daha Batı’nın gerçek kimliğini, gerçek yüzünü ortaya koymuş Batıdan asla ve asla dost olmayacağını göstermiştir. Bizler bu gerçekler ışığında hareket etmeli ve Milli Görüş’ün senelerdir dillendirdiği İslam Birliği idealine sımsıkı sarılmalıyız. Gün Srebrenitsa’ya üzülmek kadar, bizlere bir daha böylesi acılar yaşamatmayacak İslam Birliği idealini hayata geçirme günüdür” diye konuştu.
İLKEMİZ;İstanbul Gazetem her yerde olduğu gibi GÜNDEM haberlerinin en çok okunan ve en çok güvenilen tek gazete oldu. Bunun sebebi sadece habercilik değil, halkın iradesini de öne alan işler yapmamızdır. Halkımız bizlere güvenir ve sahip çıkar. Böylece bulunduğumuz her yerde birinci sırada olmamız çok normal oluyor. Kimileri gazetecilik adı altında şantaj ve yalan haberler yaparken bizler İstanbul Gazetem olarak asla bu yöntemi benimsemedik ve hiç uygulamadık.

GAZETEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYIN .

Abone İstanbul Gazetem

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz.. Fotoğrafları görebilirsiniz.

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın