Sultangazi Belediye haberleri İstanbul Gazetem ‘de

Sultangazi Belediye haberleri İstanbul Gazetem ‘de

İstanbul Gazetem , İstanbul İlçelerinden haberleri sizlere sunmaya devam ediyor. Her geçen gün gelişen ekip çalışmalarıyla tüm ilçelerden sizlere haber yayınlıyoruz. Artık Sultangazi Belediye haberleri ve ilçe haberleri sayfalarımızda yer alacaktır.

Gücümüzü sizlerden alıyoruz. Abone ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

ENGELLİ PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ

 

Aralarında engelli personellerin de bulunduğu 76  Sultangazi Belediyesi çalışanı, verilen yangın eğitimin ardından sertifikalarını aldı. Törene katılan Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, yangın konusunda bilinçlenmenin hayati önem taşıdığını söyledi.

Sultangazi Belediyesi, yangın olaylarının önlenmesi ve yangın esnasında neler yapılabileceği konusunda aralarında engelli personelin de bulunduğu belediye çalışanlarına profesyonel eğitmenler eşliğinde bilinçlendirme çalışması yaptı.

Eğitimin ardından “Yangından Korunma ve İtfaiyecilik” haftası kapsamında farkındalık yaratmak amacıyla katılımcılara sertifikaları veridi. Sultangazi Belediyesi Düğün ve Nikah Sarayı’nda düzenlenen etkinlikte  personelin sertifikalarını takdim eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, yangın eğitiminin önemine dikkat çekti. Başkan Dursun, “Tedbir almak, yangını söndürmek kadar önemlidir. Personelimizi bilinçlendirdiğimiz çalışmalarımı devam ettireceğiz” dedi.

 

TOPLANMA ALANLARI

 

VKİY TV CANLI YAYIN 

https://www.youtube.com/watch?v=gu8Cpq3QVvg&t=1169s