Tek kelimeyle Yazıklar olsun!

BU HABER CANLI YAYINDA 21:30 DA GURUPTAN ANLATILACAKTIR.

GURUP İÇİN TIKLAYIN .

Tek kelimeyle Yazıklar olsun!

Türkiye’de işini doğru yapan bir kuruma karşılaşamayacak mıyız. türkiye’de helal para kazanan insanları göremeyecek miyiz? Türkiye’de hak, hukuk, adalet arayanlara sorarım. Neresi doğru ki siz siyaseti düzeltmeye çalışıyorsunuz. Ve yanlışın temel taşını gerçekleştirenler “Hak, Hukuk, Adalet” arayanların olmasından dolayı yazıklar olsun diyorum. Köşe Yazısı : Varol KISA 

Araştırma Şirketi SONAR’ın Başkanı Hakan Bayrakçı, 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarına dair bilgi sahibi olduğunu ancak söylemesi durumunda muhalefetin kendisini çarmıha gereceğini ileri sürdü.

İHANETLER BİR BİR GELİYOR

 

-Fox TV sunucularından İsmail Küçükkaya’ya mesaj atan Muharrem İNce “Gazetecilerle dostluklarımda daha dikkatli olmak gerekiyor” dediğinde ; İsmail Küçükkaya ona gelen özel bir mesajı tüm Türkiye’ye renyting uğruna yayınlamıştı.

  • TRT Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tüm ülkenin gördüğü bir seçim programı yapması gözler önündeydi.

-Yazılı basın adeta tek bir kişi için çalıştı.

 

Son ihanet kendi içlerinden çıktı (CHP elbette kaybeder)

 

CHP ye en büyük ihanet yine kendi içinden geldi.  CNN Türk ekranlarında canlı yayında konuşan SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı, 24 Haziran Seçimlerinin  bu sonuçlarla biteceğini bildiğini, ancak söylemesi durumunda kendisini muhalefetin çarmıha gereceğini söyleyerek anketçilere ne kadar güvenilebileceğini da ortaya koydu.

BAHÇELİ’NİN LİSTESİNDEYDİ

MHP Lideri Devlet Bahçeli 24 Haziran seçimlerinin ardından MHP’yi küçük düşüren ve baraj altı gösteren gazeteci ve anketçileri tek tek saymıştı. Bu isimlerin arasında Hakan Bayrakçı da bulunmaktaydı.

Not : Bayrakçı’nın yakınları CHP’de siyaset yaptığı gibi aynı zamanda CHP’li belediyelerde çalışıyorlardı.  Şimdi bu ihanetin bedelini yüce Türk Halkına kim verecek.

Çarmaha gererler dedikleri kimler, bu kişiler mi bu ihanetin bedelini ödeyeceklerdi? CHP bu açıklamalardan sonra ne yapacak.? Halen siyaset yapılmasına izin verilecek mi? Halen belediyeler çalışmaya ve yakınlarını çalıştırmaya devam edecekler mi? Asıl soru bu açıklamayı neden yaptı? şimdi ne kazandı? Sadece pes artık diyorum.

 

SARIYER BU HABERLE TANIDI BAYRAKÇIYI ve SONAR Araştırma şirketini 

Mesut Bleda Bayrakçı CHP Sarıyer gençlik kolları başkanı oldu
SONAR Araştırma Şirketi’nin sahibi Hakan Bayrakçı’nın oğlu Mesut Bleda Bayrakçı CHP Sarıyer Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçildi.
 
 

İŞTE O ANLAR …

Hakan Bayrakçı, CNN Türk’te katıldığı ‘Türkiye’nin Gündemi’ programında seçim öncesi yapılan anketlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Anketlerde Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanacağını ilan etsem beni çarmıha gererlerdi” dedi.
Bayrakçı, “Göremediğim bir şey değil. Seçimin yüzde 50’nin bir iki altı ya da bir iki üstünde biteceğini biliyordum. Ama ben 51 ile kazacağını söyleseydim Erdoğan’ın, camia ve bahsettiği kitle beni çarmıha gererdi. Sonuçta Erdoğan başarılı, çatır çatır 17 senedir seçim kazanıyor. Ama ben sonuçları verince 10 bin tane mesaj geldi bana. Benim pozisyonum çok zor. Partinin bütün isimleri beni arayıp ne yapıyorsun diyor” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın