Tüm çocuklar okusun istiyoruz

Tüm çocuklar okusun

FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYIN 

Sosyal medya tüm hayatımızın içinde yer almaya başlamasının üzerine, faydalı kullanımlar için girişimcilerin ve yardımseverlerin hizmetinde oldu. İşte bir girişimci yardımsever Gülşen Benli ; “Tüm Çocuklar okusun” projesiyle yardıma ihtiyacı olan kişileri, yardım etmek isteyen hayır sever vatandaşlarla buluşturdu.

Gülşen Benli ‘nin programı şöyle işliyor. Facebook sayfası olarak açılan “Tüm Çocuklar Okusun“ ‘a ücretsiz katılıyor ve paylaşım yaparak sizlerde destek oluyorsunuz. Bu sayfada okuması için malzemelere ihtiyacı olanların bilgileri yayınlanıyor. Bunları okuyan hayırsever vatandaşlarımız irtibata geçerek direk yardıma ihtiyacı olan kişilerle irtibat kuruyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Bu sitede kesinlikle para toplanmıyor. Kişiler gerçek olup birebir tanışılıyor ve ihtiyaçları tespit ediliyor. Bir çocuk daha okutmak için fırsat yaratılıyor. 

 

İstanbul Gazetem olarak siz değerli okuyucularımızdan facebook kullananların bu sayfaya katılmasını, sayfalarınızda paylaşım yaparak bir çocuğun eğitim hayatına destek vermenizi istiyoruz. Şimdiden tüm destekçi okuyucularımıza teşekkür ederiz. 

NOT: Hiç bir şekilde maddi destek alınmıyor. Bu tür taleplerin sayfa yöneticisi Gülşen Benli’ye bildirilmesi rica olunur.

 

 

 Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

 

Bir cevap yazın