Türkiye’de halka en yakın Başkan’ı Muhtarlar tebrik etti

Türkiye'de halka en yakın Başkan'ı Muhtarlar tebrik etti
Türkiye’de halka en yakın Başkan’ı Muhtarlar tebrik etti

MUHTARLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEBRİK ZİYARETİ

Kağıthane Muhtarlar Derneği Başkanı Cengiz Yıldırım ve üyeler ‘Türkiye’de Halka En Yakın Başkan’ seçilen Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Fazlı Kılıç; Kağıthane Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Cengiz Yıldırım, Emniyetevler Mahallesi Muhtarı Ahmet Güney, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Hasan Yaldız, Yeşilce Mahallesi Muhtarı Yalçın Vurkun, Yahya Kemal Mahallesi Muhtarı Yusuf Lafçı’yı makamında kabul etti.

Muhtarlar, Habertürk Gazetesi ve Andy-Ar Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen kamuoyu araştırmasında ‘Türkiye’de Halka En Yakın Başkan’ seçilen Başkan Kılıç’a tebrik plaketi takdim ederek, başarılar diledi.

Başkan Kılıç’ın her zaman halkın yanında olduğunu ifade eden muhtarlar, ‘’Belediye Başkanımız sayın Fazlı Kılıç’ı tebrik ediyoruz. Her zaman halkla iç içe. Her yıl gerçekleştirilen esnaf ziyaretleri ve halk meclisleri de bunun bir göstergesi. Mahallelerimize gelerek vatandaşlarımızla birebir ilgileniyor. İstek ve talepleri ilk ağızdan dinliyor. Bizler muhtarlar olarak bunun en yakın şahidiyiz’’ dedi.

Başkan Kılıç da ziyaretlerinden dolayı muhtarlara teşekkür ederek, ‘’Muhtarlarımızla koordineli çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki konularla ilgili sürekli görüş alış verişinde bulunuyoruz. Nazik ziyaretlerinden muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz’’ diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Kılıç ve muhtarlar toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları:

İstanbul bölgesinde ki tüm devlet kurum ve kuruluşları,[Belediyeler ,Belediye Müdürlükleri,Hastaneler,Kaymakamlıklar,Sendikalar Ve Okullar)

İstanbul bölgesindeki tüm dernek ve dernek kurumları,

Vakıflar,sosyal çalışma platformları,

Siyasi partilerin il ve ilçe başkanlıkları,

İstanbul bölgesinde şirket kurum ve kuruluşları,

Türkiye’nin tüm illerine ve İstanbul’un  ilçelerindeki  mahallelerinde bulunan  abonelerimize….

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

Yenilenen içeriği ile yeni çalışmalarımızda yer almak isteyen siz değerli okuyucularımız bizimle irtibata geçiniz.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Telefon numaralarımızla irtibata geçip abonemiz olabilirsiniz .Veya hesap numaramıza yıllık abonelik bedeli 100 tl yatırdıktan sonra istanbulgazetem@hotmail.com adresimize mail göndererek ” Adınızı , gazetenizin gelmesini istediğiniz adresinizi ve telefon numaranızı ” göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine Gazetemiz ulaşmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederiz. 

Abonelik ve destekleriniz için

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

Bir cevap yazın