Türkiye’nin Milletvekili Şafak Pavey – Varol KISA

Türkiye’nin Milletvekili Şafak Pavey – Varol KISA

Davulun sesi uzaktan hoş gelir diyen atalarımız o kadar güzel demiş ki; 2015 yılında yapılan genel seçimlerde CHP İstanbul Milletvekili seçilen Barış Yarkadaş için tam yerinde oldu.  Milletvekili olduğu günden bugüne kadar yazdığı yazılar kadar kendisini görev başında göremediğimiz Yarkadaş maalesef ki; TBMM yapılan anayasa değişikliği turlarında da bir faaliyeti olmadı.

Hakkını yemek istemem; Darp edilen Türkiye’nin ve CHP İstanbul’un Milletvekili Sayın Şafak Pavey’i hastahanede ziyaret etti. Peki sayın Yarkadaş olay anında neredeydiniz? Yazmakla ve eleştirmekle olmuyor değil mi? CHP Genel Merkezine yakınlık belki birilerini Milletvekili yapabilir. Fakat Türk Milletinin yüreğine girmek cesaret ister, yürek ister, halkı için, milleti için protezli olduğunu düşünmeden öne atacak VATAN SEVGİSİ ister. İşte Şafak Pavey bu yüzden partili partisiz tüm Türkiye’nin Milletvekilidir. size tavsiyem biraz tecrübelerden örnek alın .

TARİH SENİ UNUTMAZ YARKADAŞ 

İstanbul Sarıyer’de ikamet etmekteyim. Sarıyer ilçesinde iki dönemdir CHP adayı Sayın Şükrü GENÇ belediye başkanlığını kazanmaktadır. Özellikle 2014 yılında yapılan yerel seçim sonuçları tarihe altın harflerle yazıldı. Neden mi ? Tarihinde Sarıyer’de ilk defa üst üste bir Belediye Başkanı seçim kazandı ve en önemlisi ise tarihin en büyük farkı olan 25 bin gibi oy farkı atıldı. Şimdi 2013 yılına dönelim ve Yarkadaş bakın Sayın Şükrü GENÇ için verdiği demeçte ne demiş …Tarih affetmez sayın Yarkadaş …

Halk TV’de yayınlanan ‘Nereye Gidiyoruz’ programında konuşan Barış Yarkadaş, “Sarıyer’de yapılan tüm anketlerde Belediye Başkanı Şükrü Genç, partinin oyunun çok gerisinde çıkıyor” dedi. 

Halk TV’de Gürkan Hacır’ın sunduğu ‘Nereye Gidiyoruz’ programına katılan CHP genel merkezine yakınlığı ile bilinen gazeteci Barış Yarkadaş, yerel seçimler öncesinde İstanbul’un ilçeleriyle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Gürkan Hacır ile birlikte İstanbul’un ilçelerini masaya yatıran Yarkadaş, Sarıyer ile ilgili önemli tespitlerde bulundu. Şükrü Genç partinin çok gerisinde! (Kaynak Sarıyer Manşet) 

 

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU AKP’LİLERİN SALDIRDIĞI CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ŞAFAK PAVEY’İ ZİYARET ETTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’deki Anayasa görüşmelerinde AKP’li milletvekillerinin saldırısı sonucu yaralanan CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey’i tedavi görmekte olduğu hastanede ziyaret etti.

 

İstanbul Gazetem Ailesi ve İmtiyaz Sahibi Varol KISA olarak Türkiye’nin Milletvekili Şafak Pavey’e acil şifalar diler ve geçmiş olsun dileklerimizi sunarım. 

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın