V.K.İ.Y İstanbul’da muhteşem toplandı

V.K.İ.Y pazar günü olmasına rağmen, İstanbul da muhteşem katılımla toplantılarını gerçekleştirdi.

V.K.İ.Y İSTANBUL TOPLANTISI

Varol Kısa ile İstiklal Yolu yoğun katılım ile Beşiktaş da toplandı. Gündem ve hareketln devamı için neler yapılması gerektiği gönüllülerimiz tarafından analiz edildi. Siyasetin dışında
birlik ve beraberlik parolası ile Türkiye’nin sesini yurtdışına duyuran VKİY , bu bağlamda Atatürk resminin bulunduğu ve üzerinde ANDİMİZ ile İLKELERİMİZ yazılı posterlerini dağıtımı için sponsor aramaya başladı.
Değerli okuyucularımızın bu güzel kampanyaya katılmak isterseniz , 0535 24840 23 den bilgi alabilirsiniz. Zamanımızın Robin Hood’ u olarak gösterilen Lider Varol Kısa ; her eve her işyerine Atatürk posteri aşılması için gönüllülerimiz arkadaşlarımızla bu fikri bulduk. Maliyeti düşük tanıtım etkisi büyük bir proje olacak. Yüreklerinden Atatürk sevdası geçen hayırseverleri bekliyoruz. Unutmayın ki VKİY bu posterleri ücretsiz dağıtıyor. Bana günümüzün modern Robin Hood’u diyorlar. Aslında sadece Mustafa Kemal’in Askerleriyiz.

GÖNÜLLÜLER KONUSTU LİDER DİNLEDİ

 

Gönüllüler her konuşmasında böyle güzel bir hareketin kurulmasından dolayı Lider Varol Kisa’ya teşekkür ederek başladılar. Gençlerin hızla katıldı mı, Nutuk ve son olarak gündem konularının analizi başarı getirdiği iddaaarini yükseltti.
Dünya tarihindeki en uzun sanal ortam canlı yayınlarından olan Varol Kısa ile İstiklal Yolu rekorlara doymamasinin tek sebebinin güçlü birlik ve beraberlik duygusu olsa gerekir.
Tüm detaylar gözden geçirildi ve notlar alındı. Toplantı sonrası selfiler çekildi.

 

Diğer bir toplantı Ağustos ayında İzmir’de gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın