Vatan Partisi Maltepe “TERÖRE KESİN ÇÖZÜM – DEVLET VE MİLLETÇE TOPYEKÜN MÜCADELE”

vatan_partisi_maltepe_ilce_baskanligi_istanbul

 Vatan Partisi’nin tüm yurtta başlatmış olduğu “TERÖRE KESİN ÇÖZÜM -DEVLET VE MİLLETÇE TOPYEKUN MÜCADELE” kampanyası

 vatan_partisi Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü saat 14:00’de Küçükyalı Adnan Kahveci Parkında yapılan basın açıklaması ile İstanbul Maltepe’de de başlamış oldu.

 Hazırlık aşamasında pankartlama işleri bitirilerek tüm ilçede duyuru yapıldı. Üyeler hazırladıkları broşürleri vatandaşlara ulaştırdı. yoğun katılımın gerçekleştiği imza kampanyasından önce, Vatan Partisi Maltepe İlçe Başkanı Şükran Ulusoy‘un okuduğu açıklama metnini sizlere sunuyoruz .

VATAN PARTİSİ’NİN

TERÖRE KESİN ÇÖZÜM

DEVLET VE MİLLETÇE TOPYEKÛN MÜCADELE KAMPANYASI

Değerli vatandaşlar,

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi, Amerika’nın ülkemizde bugüne kadar gerçekleştirdiği en tehlikeli GLADYO eylemlerinden biridir. Ülkemizin bağımsızlığına ve üniter devlet yapısına yönelik, silahlı ya da silahsız bütün GLADYO – KONTRGERİLLA eylemlerini uygulattığı en önemli gücü olan “FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ”nü önemli ölçüde bertaraf ettiğimiz, belini kırdığımız bu tarih, milletimizin ortak hafızasında bir daha silinmemek üzere yer etmiştir.

Her türlü ahlak anlayışından uzak, devletimizin varlığını ve milletimizin bağımsızlığını hiçe sayan ve Amerika Pennsylvania’dan komuta edildiği kuşku götürmeyen bu vatan hainleri karşısında, başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatımızın kahramanları olmak üzere, Türk Milletinin kararlı karşı duruşu ile büyük bir zafer kazanılmıştır.

Vatan Partisi’nin darbeden çok önce almış olduğu karar uyarınca, Vatan Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı olarak, tüm yurtta diğer ilçe başkanlıklarımız tarafından da başlatılan TERÖRE KESİN ÇÖZÜM-DEVLET VE MİLLETÇE TOPYEKÛN MÜCADELE” Kampanyamıza başladığımızı buradan ilan ediyoruz. 27 Temmuz 2016 Çarşamba günü saat 14.00’de Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı’nda imza masamızı açıyoruz. Hiçbir ayrım gözetmeden bütün milletimizi, siyasal partileri, sendikaları, meslek odalarını ve kitle örgütlerini, Türkiye Cephesinde sımsıkı birleştirmek için Vatan Partisi olarak görevimizi yerine getirme kararındayız. Bütün vatandaşlarımızı bu amaçla hazırladığımız Milli Dayanışma Programı’nı hayata geçirmeye çağırıyoruz.

                                        VATAN PARTİSİ MALTEPE İLÇE BAŞKANLIĞI

 

Vatan Partisi Maltepe İlçesinde halkın büyük ilgisini kazandıkları imza kampanyası ile topyekün birlik çağrısında bulundu.

Açılan imza masasıyla birlikte bu kampanya 7 Ağustos 2016 Pazar günü saat 18:00’e kadar devam edecektir. Tüm okuyucularımıza duyurulur.

 

vatan_partisi_maltepe

İSTANBUL’UN TEK GAZETESİ İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ

Abone olun İSTANBUL GAZETEM kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem Dağıtım Alanları: Türkiye’nin her yerindeyiz.

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

ABONE KAYIT : Varol Kısa (0535 248 40 23) 

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Abone olacağınız gibi , yayın hayatımıza devam etmemiz için gizli destekçimiz olabilirsiniz. Siz istemedikçe, isimler ve kurumlarınız açıklanmayacaktır.

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ /Varol Kısa

Ferahevler Şubesi / Şube no: 1139

Hesap no: 89757664

IBAN: TR23 0006 7010 0000 0089 7576 64

 

Bir cevap yazın