Vatandaş çıldırdı

İSTANBUL

İstanbul Gazetem olarak aylardır CLK şirketinin abonelerine yaptığı uygulamaları kamuoyuna anlattık. Abonelerinin isyanı üzerine evleri ve iş yerlerini ziyaret ettiğimizde inanılmaz görüntülerle karşılaştık. Bunu sizlere “TÜRKİYE’DE CLK GERÇEĞİ” isimli haberimizde duyurduk. İşte bu yayınlarımız halkımızı harekete geçirdi ve son olarak bir abonenin faturayı ödedikten sonraki görüntüleri bizlerle paylaşmak istedi.

VİDEO da görülen bir apartmanın elektrik panosu, kapağı açtığımızda “Can Tehlikesi” gözler önüne net bir şekilde sergileniyordu. Abonenin iddaasına göre Faturası 5 gün geçtikten sonra elektriği kesilmişti. Faturasını eş dost yardımıyla ödeyen abone daha sonra sabah 09:00 da gelen teknik ekibin , aynı hızla gelip elektriğini açması için beklemeye başladı. Ne gelen vardı, ne giden. Akşam üzeri bir anda elektriği açılan abone koşa koşa aşağıya indiğinde gördüğü manzara dehşet vericiydi. Elektriği kim ve kimler tarafından açıldığı belli değil, tutanak yok, imza yok, bunlar yetmiyor gibi kablolar açıkta ve elektrik saatinin kapağı kapatılmamıştı. Apartmanda çocuklar vardı. Sürekli açılıp kapanan Elektrik panosu koridordaydı. Bu nasıl bir iş güzarlıktı. Abone hemen İstanbul Gazetem ihbar hattını arayarak bizleri çağırdı. İşte o görüntüler”

 

ANTALYA

Antalyada bir vatandaşımız artık delirdiğini pankartlarla yazarak Ak Deniz CLK için protestosuna başladı. amacı devlet yetkililerinin dikkatini çekmek. Yaşadıklarını video da anlatan vatandaş 1,5 Milyon kişiye ulaştı. 

 

 

 

Fecebook sayfamızda takip edebilirsiniz..

İSTANBUL GAZETEM GAZETESİ “Türkiye’nin Gazetesi”

ABONE OLUN, GAZETENİZ KAPINIZA GELSİN!

Türkiye’nin her yerindeyiz. Abone olun gazeteniz kapınıza gelsin!

İstanbul Gazetem’in dağıtımı, posta yolu ile sağlanmaktadır.

İhbar Hattı : Varol Kısa (0535 248 40 23)

REKLAM İLAN OFİS : 0546 875 56 05

Bir cevap yazın