VKİY Varol Kısa ile İstiklal Yolu Bursa

VKİY Varol Kısa ile İstiklal Yolu Bursa

 

Uzun süredir sosyal medyada yayın yapan “Varol kısa ile İstiklal Yolu” ailesi artık sosyal hayatımıza giriyor. İlk toplantısını İstanbul’da yapan aile fertleri ve Lideri Varol Kısa ; Bursa’da yeni aile gönüllüleriyle buluştu. 

Bursa toplantısından önce, 24 Haziran sonrası halkın görüşlerini almak için ilçe ilçe ve mahalle mahalle gezen Lider Varol KISA kısa bir açıklama yaparak; “Bursa sosyal demokrat bir ilimizdir. Seçimlerde istifa etmiş bir belediyesi, şikayetçi olan esnaf dostlarımız olsa dahi, köyleri kalabalık bir ilimiz olduğundan, köylüme çiftçime ulaşamayan siyasi liderler Bursa’da kaybetmeye mahkumdur. Kanımca ki özellikle Millet İttifakı üyelerinden CHP il başkanlığının çalışmaları asla yeterli olmamıştır.  Zaten sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızda bu iddiamızı doğruladı. ” dedi.

 

15 Temmuz Pazar günü düzenlenen buluşmada özel anlar gerçekleşti. Tüm gönüllüler Lider Varol Kısa ile buluşabilmek için saatler öncesi Kültür Park’a geldi.

 

7’den 77′ ye VKİY Bursa’da

 

7’den 77’ye VKİY gönüllüleri buluşma öncesi heyecan içerisindeydiler. Bursa vatandaşların güvenebileceği bir lider ile görüşecek ve Türkiye gündemini korkusuzca konuşabilecekti. Hem NUTUK, hemde Kuranı Kerim Türkçe Mealini öğrenen gönüllüler çok mutlu oldu. Ve Lider Varol Kısa geldiğinde selfiler, sevgi seli coşkusu park da bulunan diğer vatandaşlarımızın da dikkatini çekerek “Kim bu adam ?” sorusunu soruyorlardı. Sohbet ilerledikçe dışarıdan vatandaşların da katılımı gerçekleşti. Neticede VKİY sanal ortamda her şeyi ücretsiz bir hareketti. Halkımız ilk defa menfaatsiz bir oluşum görmekten çok mutlu olurken çocuk hayranları da Lider Varol KISA ile fotoğraf çektirmek için sıraya dahil oldu.

 

Gönüllü aile fertlerine ve yeni katılan vatandaşlara hitabeden KISA , ” Biz Ulu Önder, Baş Komutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ü gelecek nesillerimize unutturmamak adına sosyal medyadan faydalanarak her akşam 21:30 da sizlerin evlerinize misafir olduk. sizlerin destekleri ve paylaşımlarıyla bugünlere gelerek Dünya’da bu platformda en uzun süre yayın yapan sohbet programı sahibi olduk. Sizleri asla bırakmayacağımıza yemin ederim. Atatürk anlatmakla bitmeyecek, yaşayarak anlatılacak bir ÖNDER’dir. Sizlerin sanaldaki liderinizi sosyal hayatınızda tanıma isteklerine sessiz kalamazdım. Ve işte sizler için Bursa’ya geldim. 7’den 77’ye benim için buraya gelen tüm aile fertlerime teşekkür ederim. Unutmayın aile olmak için kan bağına ihtiyaç yoktur. bizler Can bağı ile bağlı büyük bir aileyiz.” dedi. 

 

Fotoğraf çekimi sonrası Korupark ve bir çok özel yerler gezilerek gün sonu ayrılmak istemeyen gönüllü ailesiyle vedalaşıldı.

 Haber : Zuhal TAŞKIN – Bursa 

 

VAROL KISA FACEBOOK KATILIM İÇİN TIKLAYIN .

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın